UWAGA!

Zrzutka na amfetaminę

W jednym z gimnazjów czterech szesnastolatków - kolegów z klasy postanowiło kupić amfetaminę. Miała im pomóc w zaliczeniu fizyki, z której mieli oceny niedostateczne.

Chłopcy złożyli się na jedną porcję narkotyku, która miała kosztować 20 zł. Jeden z nich zobowiązał się do załatwienia go, bo wiedział, do kogo się z tym zwrócić. Gdy następnego dnia przyniósł amfetaminę do szkoły, chłopcy udali się z nią toalety i zażyli narkotyk. Kilka minut później zostali zdemaskowani przez dyrekcję szkoły.
     Teraz zajmie się nimi Sąd Rodzinny i Nieletnich.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ktos ich sprzedal :P ale dobrze gowniarza!!!!
 • A ja w 5 gimnazjum mialam 5 na koniec;-) ale nie u pani jocz, ale u Pana Tazuszela :D, tak na marginesie...uczy jeszcze?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bylauczennica(2006-04-09)
 • nawet nie zdajecie sobie ludzie sprawy z tego ilu ucznoiw wspomaga sie "białym" by sie lepiej nauczyć. Czy nie widzicie problemu, czy nie chcecie widzieć???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  młoda19(2006-04-09)
 • a nie mogli tego zrobic w domu przed wieczorna nauka?
 • Jak można tak określić nauczyciela "zdzira". Tak mówi anonimowy BYŁY UCZEŃ. To nieuczciwe. Wypowiedż jest nie sprawdzona. Nie życzę sobie aby, o Gimnazjum Nr 5 stale ktoś anonimowy wypowiadał się bezkarnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nauczyciel(2006-04-09)
 • a jak tu sie nie wposmagac czymkolwiek ??! 14 przedmiotow w szkole z kazdego kupa materialu i wiedzy czesto nieprzydatnej pelno sprawdzianow prac domowych i niewyrozumialosci ze strony nauczycieli ze nie kazdy ma mozg chodzacej encyklopedii !! do nauczycielki ktora wypowiedziala sie wyzej: OTWORZ OCZY PIZ DO !
 • hehehehe poprostu zycieeeee
 • No Tazuszel jeszcze uczy ostatnio zdawal na prawko....ale nie wiem czy zdal..Tazuszel to jest spoko koles...ale Joczowa to masakryczna ona jest...wszyscy u niej siedza...mimo ze sie ucza...kazdy w Gimnazjum nr 5 chce sie przepisac do klasy gdzie jest Tazuszel...!!Pozdrawiam Byla uczennice...ile masz lat moze sie znamy...?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bylyuczen(2006-04-09)
 • No i zaczęła się gadka kto jest dobry, a kto nie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ktoś powiedział (napisał) sobie, iż zdarzenie miało miejsce w pewnej szkole, snując domysły lub też od razu dyskredytując tę placówkę. A tak na dobrą sprawę, nie ma w tym mieście gimnazjum bez narkotyków. A kto uważa, że jest- to grubo się myli. W jednych szkołach problem jest zauważany bardziej, w innych mniej. Jeśli zaś chodzi o kwestie związane z ilością nauki jaką mają obecni uczniowie, to niech nie będą śmieszni. Czyż łatwo przychodzi Waszym rodzicom uczciwe zarobienie kasy na Wasze utrzymanie i niejednokrotnie fanaberie? Drogi uczniu! Pracuj systematycznie i sumiennie, a nie tylko narzekaj - masz i tak mniej do nauki niż pokolenie lat 90- tych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytelnik(2006-04-09)
 • najlepsza w 5 gimnazjum jest pani Wielgolaska :)))))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczenSP3(7lattemu)(2006-04-09)
 • heh Pani Wielgolaska juz nie uczy!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bylyuczen(2006-04-09)
 • Hehehe, pamiętam Panią Wielgolaskę, w-f uczyła, pamiętam jak na salce nad szatniami po jednej stronie siedziały dziewczyny, a po drugiej chłopacy. Któraś strona krzyknęła hej, to ona do nich, po tem druga hej i w tył zwrot. Powtórzyło się to kilka razy, aż w końcu podeszła do jednego chłopaka i mu pałeczką taką jak w biegach się przekazuje, wlała w tyłek. Ja tam miałem tak dość w-fu, że z niego kilka razy uciekałem. Mam obecnie 28 lat. Może jest ktoś z mojego rocznika?
Reklama