UWAGA!

Zuchwała kradzież

W sobotę 17 czerwca nieznany sprawca ukradł mężczyźnie z samochodu saszetkę. Chwilę nieuwagi właściciel nissana przypłacił stratą z pieniędzy, karty bankomatowej i dokumentów.

Do kradzieży doszło około godz. 14. przy ul. Teatralnej, gdy pokrzywdzony mężczyzna wymieniał koło w swoim samochodzie. Chwilę nieuwagi kierowcy wykorzystał przechodzący obok złodziej, który ukradł z nissana saszetkę z pieniędzmi, kartą bankomatową i dokumentami. Wartość skradzionych rzeczy to 600 zł.
     Policja ostrzega, aby zawsze zwracać uwagę na swoje mienie. - Nasza nieuwaga może być brutalnie wykorzystana przez złodzieja. Saszetki, portfele i telefony giną głównie w lokalach, z kieszeni kurtek pozostawionych bez opieki czy też ze stolików, dlatego nie pozostawiajmy tych rzeczy na wierzchu, a idąc na parkiet lub do toalety, zabierajmy je ze sobą lub powierzmy zaufanej osobie - apeluje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Złodzieje kradną także w biurach, mieszkaniach, dlatego nie kuśmy ich i nie pozostawiajmy na widoku cennych rzeczy. Kradzieże zdarzają się również na szkolnych korytarzach i w klasach oraz podczas prowokowanego tłoku w środkach komunikacji. Bądźmy ostrożni i uważni - dodaje Sawicki.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama