UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Oprócz pamiętnego, robotniczego Grudnia '70,nie wolnego od błędów i wypaczeń władzy ludowej, chciałem w tym miejscu przypomnieć również o innym, równie wiekopomnym, 13 grudnia w naszej historii najnowszej, oraz innych, skromnych bohaterach tamtych dni pełnych nadziei, pełnych rozmów i sporów gorących, tamtych nocy kiepsko przespanych, naszych sercach mocno bijących. #ChwałaBohaterom Hashtagi: #KiedysToBylo, #13grudnia, #SpalesDoPoludnia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    RobertKoliński(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - Błędów i wypaczeń ? ''Władzy ludowej''? Synku, jesteś tylko przemądrzałą internetową muchą która brzęczy sama nie wiedząc o czym. Ja wtedy już żyłem na tym świecie i pamiętam ten czas gdy w 1970roku komunistyczna władza katowała i mordowała Polaków. Więc zamilcz z łaski swojej, chociaż w tej jednej sprawie.
  • "1970roku komunistyczna władza katowała i mordowała Polaków"- Ja też żyłem i pamiętam wielu Polaków(Elblążan)plądrujących wtedy Feniksa do zera. Tak że, na ulicach to często łapano zwykłych złodziei i cwaniaków. Gorzej było w zakładach pracy, proszę pana.
  • @RobertKoliński - Ty naprawdę wierzysz w brednie, które wypisujesz?
  • Ty GOSC jak masz czelność coś takiego pisać ty żyłeś w tamtych czasach ogarnij się
  • @RobertKoliński - Robercik dzieciaku, twoja lewica mordowala skutecznie Polakow Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Zbyszek1(2020-12-14)
Reklama