UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytamy i stwierdzamy że tu piszą czyli komentuja zwykłe barany. Historii ELBLĄGA nie zmieni NIKT a kto wstydzi się swojego miasta niech się wyprowadzi.
  • ja nie musze sie wtydzic histori Elblaga, historii Elbinga niech sie wstydza lub nie Niemcy ktorzy tu mieszkali, nie zycze sobie zeby utozsamiac elblazan dzisiejszych Polakow z Niemcam mieszkancami Elbinga ktorzy przynaleza do nacji ktora mordowala Polakow. Wiec niech mi tu nikt nie pisze ze elblazanie to jacys niewiadomo kto mieszkancy, takie bajki to mozecie imigrantom opowiadac. Historycznie to dwa inne swiaty, swiat ogfiar i oprawcow. Z tego lotniska w Elbingu startowaly samoloty atakujace Polske w 39.Ale co tam to elblązanie dla tego kto pisze te. .. .nie mam slow na to poddam sie autocenzurze.
  • Ciebie trzeba stad wyprowadzic
  • Brawo pogonmy tych co nasza historia sie nie podoba. na czysto polskie kaszuby. hehehealbo czysto polski gdansk. hehe
  • polskie kaszuby :)wikipedia - Elbląg (łac. Elbinga, Elbingus, niem. Elbing, prus. Elbings, (i tu najlepsze)kaszub. Jelbiąg, (A po naszemu Biedrąg haha)
Reklama