UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cenzura. [Bo artykuł na libkowe zamówienie i krytykować nie wolno - tak jurgieltnicze styropiany uprawiają "wolne media" i "naukę" właśnie - kuń by się uśmiał; ] Hashtagi: #roszczeniowcy, #jelity, #wyzysk, #TaxTheRich!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    lubie.kefir(2022-08-08)
  • redaktor @lubie.kefir - Jeśli przestanie Pan używać słów, które blokuje automat, to komentarze będą się ukazywać od razu. Chyba że naruszają prawo. I nie ma to nic wspólnego z cenzurą. Więcej razy już tej prostej zasady nie będę wyjaśniał. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    redaktor(2022-08-08)
  • @redaktor - Ale skąd ja mam niebożę wiedzieć, jakie akurat słowa dziś blokuje automat? Przecież jużeście z pół słownika mi POblokowali, i jeszcze mało?; Jakiś indeks brzydkich wyrazów opublikujcie dla orientacji, czy cuś; ) #WolneMedia; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    lubie.kefir(2022-08-09)
  • redaktor @lubie.kefir - Proszę więc nie pisać o cenzurze. To automat zatrzymuje komentarze, jeśli znajdzie się w nim słowo do niego wpisane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    redaktor(2022-08-09)
  • @redaktor - Ale tak przynajmniej szybciej działacie i czasem wstrzymane komentarze się nawet ukazują - profit; Taka oddolna motywacja, można powiedzieć:) Pozdrawiam Redakcję:) #banksy; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    lubie.kefir(2022-08-09)
Reklama