UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ADM pracują lepiej

Przeprowadzona w Elblągu w ub. roku reorganizacja rejonów Administracji Domów Mieszkaniowych i zmniejszenie ich ilości z szesnastu do jedenastu, okazała się szczęśliwym pomysłem, informował Głos Elbląga z 10 lutego 1960 roku.

Z uzyskanych informacji w dyrekcji MZBM wynika, że po reorganizacji ADM pracują lepiej. Skomasowanie rozproszonych czynności biurowych w jednych rękach pozwoliło na lepsze wykorzystanie pracowników i uczęstotliwienie ich działalności bezpośrednio w terenie. Nastąpiło również znaczne zwiększenie samodzielności, czego dowodem jest fakt przekazania ADM wszystkich czynności księgowych, sprawozdawczych, typowania i planowania obiektów przeznaczonych do remontów, odbiorów technicznych itp.
       Dążeniem MZBM jest doprowadzenie do takiego stanu, aby biuro dyrekcji, w którym ilość pracowników zmniejszona została do minimum z uwagi na przeznaczenie ich do pracy bezpośrednio w rejonach, pełniło tylko funkcje koordynujące.
       Jednym z wyników reorganizacji i zwiększenia pracy bezpośrednio w terenie jest fakt znacznego zmniejszenia się zaległości za czysze mieszkalne.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Do dzisiaj nastąpiło wiele reorganizacji, na skutek których znacznie wzrosla ilosć pracowników administracyjnych np. przy Kościuszki. Równiez sukcesem tej firmy jest to, że od lat 60-tych brak widocznych modernizacji: stare okna, drzwi, syf w klatkach schodowych, bloki nieocieplone. A kto zgadnie, kiedy był jakikolwiek przegląd - to jest poufną tajemnicą naszych wladz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    lokatorka(2010-02-11)
Reklama