UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jeszcze o obiekcie dla spółdzielni "Wolność"

 
Elbląg, Jeszcze o obiekcie dla spółdzielni "Wolność"

Już blisko 7 lat trwa budowa fabryki cukierków Spółdzielni Inwalidów "Wolność" przy ul. Osińskiego w Elblągu - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 13 listopada 1964 roku.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęto w 1957 roku i tak z pewnymi przerwami wloką się one do dziś. Ostateczny termin zakończenia prac ustalono ostatnio na koniec grudnia bieżącego roku, lecz stan robót znów nasuwa co do tego wątpliwości. W związku z tym ostatnio w spółdzielni "Wolność" odbyła się narada, na której omówiono sposoby przyśpieszenia tempa budowy. Okazało się, że przyczyna tkwi w braku dostatecznej liczby kadry budowlanej. Na budowie pracuje zamiast 30 osób - zaledwie 8.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama