UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja prasowa w MRN w Elblągu

W każdy poniedziałek w Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu odbywać się będą konferencje prasowe, w których uczestniczyć będą członkowie Prezydium MRN, a w razie potrzeby także kierownicy poszczególnych wydziałów, informował Dziennik Bałtycki z 15 maja 1963 r.

Najpierw krótka informacja: otóż począwszy od bieżącego tygodnia w każdy poniedziałek w Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu odbywać się będą konferencje prasowe, w których uczestniczyć będą członkowie Prezydium MRN, a w razie potrzeby także kierownicy poszczególnych wydziałów.
     Celem tych spotkań jest z jednej strony zapoznanie elblążan za pośrednictwem „Dziennika Bałtyckiego” z aktualną problematyką poczynań rady, z drugiej zaś przekazywanie władzom miejskim istotnych problemów, nurtujących jego mieszkańców.
     Realizacja pierwszego założenia nie nastręcza trudności. Drugie natomiast może być spełnione jedynie w wypadku, o ile elblążanie – nasi czytelnicy, będą za pośrednictwem pisanych do redakcji listów, sygnalizowali nam zjawiska i problemy, które ich zdaniem zasługują na wyjaśnienie, bądź załatwienie w proponowanym przez nas trybie.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama