UWAGA!

Masz rower? Jedź z nami!

Spędzenie dnia świątecznego na wycieczce rowerowej – to doskonały sposób zdrowego i przyjemnego odpoczynku po pracy, informował Dziennik Bałtycki z 1 lipca 1955 r.

Pod tym hasłem Komisja Turystyki Kolarskiej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego – Oddział w Elblągu organizuje w każdą niedzielę wycieczki rowerowe,
     Wycieczki te są bezpłatne i może w nich brać udział każdy, kto posiada rower. Trasy wycieczek przebiegają przez malownicze okolice Elbląga – bogate w historyczne zabytki i obiekty budownictwa socjalistycznego, piękne miejsca wypoczynku i kulturalnej rozrywki. O tym, dokąd planowana jest wycieczka, jak przebiega jej trasa, o której godzinie zbiórka itp. można się dowiedzieć co tydzień już w czwartek z tablic ogłoszeniowych PTTK przy ul. 1 Maja, przy ul. Krótkiej 5.
     Pracownicy „Zamechu” powiadamiani są przez radio węzeł zakładowy oraz afisze wewnątrz zakładu. Spędzenie dnia świątecznego na wycieczce rowerowej – to doskonały sposób zdrowego i przyjemnego odpoczynku po pracy.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama