UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie można się rozerwać

Na dworcu w Elblagu łatwo zauważyć skaczącą przez tory postać w białym kitlu, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 30 września 1955 r.

Na jednym z peronów dworca kolejowego w Elblągu mieści się kiosk KZG – na drugim zaś peronie jest ruchomy wózek również KZG, który ma na celu zaopatrywania w papierosy i słodycze podróżnych. Wszystko więc wskazuje na to, że KZG troszczą się o pasażerów.
     Owszem, wszystko jest w porządku, dopóki na stacji nie ma pociągu. W przeciwnym wypadku łatwo zauważyć skaczącą przez tory postać w białym kitlu. To bufetowa, która opuściła kiosk i biegnie obsłużyć ruchomy wózek na drugim peronie. Ponieważ pociąg nie czeka, nie zawsze jej się to udaje.
     Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że kierownictwo KZG nie pomyślało dotychczas o tym, że należałoby zaangażować jeszcze jedną osobę do obsługi ruchomego wózka.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • 2etaty=1pracownik.. kto mówił, że to wymysł polskiegoKapiltalizmu ^_^
 • ??? a jak kobieta biegnąc _lub_ chcąc zdążyć przed nadjeżdżającym pociągiem wpadnie pod koła !!! to czy ??? KZG wprzypadku _ wypadku _ { i oby tak sie nie stało } będzie dysponować drugą osobą { ponieważ podrużni raczej nie mogą czekać z powodu i tak dużych opóżnień } aczy nie lepiej ??? odrazu nie zająć tego stanowiska pracy no i czy ?? straż kolejowa_ pilnująca pożądku _ widząc kobietę biegnącą PO TORACH lub PRZEZ NIE _ nie reaguje ??? _ przecież to niedopuszczalne agdzie przepisy BHP to czy ??nie powinno się tam wysłać kontroli z INSPEKCJI PRACY!!! dla dociekliwiejszego zbadania tej sprawy TO CZY ??___ TO JEST LEGALNE ____
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  HELBOY(2005-10-01)
 • Chcesz rozerwać się troszeczkę? Wsadź granacik między nóżki, wyciągnij zawleczkę! ;-)
 • czyż można dziwić się postaci w białym kitlu z zawiązanymi na plecach rękawami jak półki kiosku i dno wózka zalegały mysie bobki miast słodyczy i papierosów? KZG (kolejowe zakłady gastronomiczne) miały program zaopatrzenia babci klozetowej w nocnik żeby też rozprostowała kości
 • Szedłem po parku i wdepnąłem w psią kupę i tu jest pies pogrzebany
Reklama