UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy zarząd

Wybór nowego zarządu zakładowego ZMP w „Odzieżówce” okazał się szczęśliwy, informował Dziennik Bałtycki z 7 grudnia 1955 r.

W Elbląskich Zakładach Przemysłu Odzieżowego jest 8 kół ZMP, wśród których wyróżnia się aktywnością koło nr 3. Przez pewien czas młodzież ZMP-owska nie wykazała większego zainteresowania sprawami organizacyjnymi, lecz po wyborze nowego zarządu zakładowego zaznaczyła się wyraźna zmiana na lepsze. Główną tego zasługę przypisać należy przewodniczącemu Kamińskiemu, a także ob. Kuropatwie, którzy życiu organizacji poświęcają wiele troski.
     Najbardziej rozwinęła się praca kulturalno-oświatowa. Wzrosło czytelnictwo gazet i książek, a dzięki wspólnym wysiłkom zarządu zakładowego ZMP i rady zakładowej utworzono 60-osobowy balet, prowadzony przez instruktorkę Niebyt.
     Dobrze zapowiada się też mieszany kwartet wokalny, którzy prowadzi instruktor Tarnowski.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama