UWAGA!

Przodujące maszyniarki w Odzieżówce

Jakość odzieży zależy w dużej mierze od kwalifikacji maszyniarek. Dlatego Wanda Skałecka chętnie udziela rady i pomocy młodym maszyniarkom, pomaga im w opanowaniu zawodu, informował Głos Wybrzeża z 26 lipca 1954 r.

Wiele maszyniarek elbląskiej „Odzieżówki” osiąga coraz lepsze wyniki w pracy zawdzięczają to udziałowi we współzawodnictwie i sumiennie realizowanym zobowiązaniom produkcyjnym.
     Wanda Skałecka prowadzi dział produkcji ubocznej. Cechuje ją wielka troska o jakość wyprodukowanej odzieży, zdaje sobie bowiem sprawę, że ludzie pracy chcą mieć ubranie solidne i estetycznie wykonane. Jakość odzieży zależy w dużej mierze od kwalifikacji maszyniarek. Dlatego Wanda Skałecka chętnie udziela rady i pomocy młodym maszyniarkom, pomaga im w opanowaniu zawodu.
     Zofia Tyszko pracuje w brygadzie maszyniarek 221 „a”. Stale wraz z brygadą podejmuje zobowiązania produkcyjne, których realizacje pozwala jej osiągnąć 204 proc. normy. Wykonana przez nią produkcja jest zawsze dobrej jakości. Tyszko pomaga chętnie w pracy początkującym maszyniarkom.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama