UWAGA!

Trochę reklamy

Powiatowa Spółdzielnia Wielobranżowa wykonuje ogółem w Elblągu dwadzieścia rodzajów usług jak: hydrauliczne, ślusarskie, malarskie, blacharskie i inne, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 29 lipca 1955 r.

Codziennie słyszy się w Elblągu różne zdania o usługach rzemieślniczych. Zainteresowani obywatele dopytują się bezskutecznie, gdzie można np. zreperować zamek, a Powiatowa Spółdzielnia Wielobranżowa oskarża się, że prywatne osoby, mimo dostępnych cen, nie korzystają w dostatecznej mierze z usług spółdzielni.
     Tajemnica tkwi w braku dostatecznej informacji.
     Powiatowa Spółdzielnia Wielobranżowa wykonuje ogółem w Elblągu dwadzieścia rodzajów usług jak: hydrauliczne, ślusarskie, malarskie, blacharskie i inne.
     Co prawda punkty usługowe przy ul. Fabrycznej, Grunwaldzkiej i Armii Czerwonej mają tablice informacyjne, ale to nie wystarcza - zwłaszcza, że szereg usług trzeba zamawiać bezpośrednio w zarządzie spółdzielni przy ul. Widok 3. Wyjście jest proste – umieścić centralną tablicę, czy też wykorzystać na reklamę jedną ze szczytowych ścian w śródmieściu.
     Trzeba tylko pomyśleć.
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama