UWAGA!

Widokówki elbląskie poszukiwane

Od kilku tygodni w kioskach "Ruchu" w Elblągu brak jest tzw. widokówek tj. kart pocztowych z widokami miasta i powiatu - czytamy w Głosie Elbląga z 10 września 1962 roku.

Sezon turystyczny w zasadzie się już skończył nie mniej przez Elbląg przewijają się jeszcze liczne wycieczki szkolne i turystyczne. Każdy wycieczkowicz chciałby przesłać z miasta przez, które przejeżdża widokówkę. Niestety, w Elblągu nabycie widokówki jest obecnie nieosiągalne. Liczne natomiast reprezentowane są w kioskach widokówki Gdańska i innych ośrodków.
      
(sg)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • O obecnie w XXI wieku takze brak jest widokowek Elbląga w kioskach. A powinien to byc priorytet dla turystów. Departament promocji UM wychodzi z założenia, że. .. nie warto promować miasta wnwidokówkach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kolekcjonerek(2012-09-10)
  • Co ma do tego jakiś Departament, co poradzisz że świat się zmienia, ostatnimi ludźmi piszącymi na papierze (recepty) będą lekarze pracujący dla NFZ, kto dziś chce wysłać pocztówkę ? Są MMS, SMS, internet. .. . Wtedy w 1962 pocztówki wykupili mieszkańcy Olsztyna, bo dowieźli im akurat znaczki na Pocztę.
Reklama