UWAGA!

FotoreportEl na Euro 2012 - podbijamy stawkę

 FotoreportEl na Euro 2012 - podbijamy stawkę

Kontynuujemy nasz nowy konkurs na najlepsze zdjęcie reporterskie miesiąca. W czerwcu ze względu na odbywające się w naszym kraju Mistrzostwa Europy w piłkę nożną dopuszczamy zdjęcia wykonane poza regionem elbląskim. Dodatkowo zaczynając od dzisiejszego meczu po każdym zwycięstwie naszej drużyny dokładamy do nagrody 222, a po remisie 111 złotych.

Wśród Czytelników portElu są zapewne szczęśliwcy, którym udało się zdobyć bilety na mecze Euro 2012 lub będą gościć w strefach kibica rozsianych po całym kraju. Czekamy więc na Wasze zdjęcia związane z tą imprezą. W konkursie będą oczywiście brać też udział prace wykonane w naszym regionie.
       Przypomnijmy - w przeciwieństwie do popularnej "Fotki miesiąca" w konkursie nie będą brane pod uwagę walory artystyczne zdjęcia, chociaż są one mile widziane. Liczyć się będzie głównie umiejętność uchwycenia chwili, znalezienia się z aparatem (także komórkowym) we właściwym miejscu o właściwym czasie. Oczekujemy na zdjęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.
       Zakres tematów jest nieograniczony - od wyjątkowo "efektownej" dziury w asfalcie po wydarzenia natury artystycznej czy sportowej. Przy ocenie zdjęcia kolegium redakcyjne portElu, które będzie wskazywać co miesiąc zwycięzcę, weźmie pod uwagę przede wszystkim stopień zainteresowania i emocji jakie ono wzbudziło. Na zwycięzcę każdej edycji konkursu czeka nagroda w wysokości 111,11 zł. W czerwcu po każdym zwycięstwie naszej drużyny dokładamy do nagrody 222, a po remisie 111 złotych.
       Zdjęcia konkursowe można zamieszczać przy pomocy specjalnego formularza. Po zatwierdzeniu przez redakcję będą opublikowane w dziale "FotoreportEl"
       Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Euro 2012

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)