UWAGA!

Agencja Contact wspiera budowę marki Condohotels

2008-05-16
15:02
Agencja Contact wspiera budowę marki Condohotels

Uruchomienie 5 ekskluzywnych hoteli-apartamentowców w Ostródzie i inwestycje w infrastrukturę rekreacyjno-sportową. Klient (Condohotels Group) i agencja reklamowa (Contact) ujawniają plany dotyczące budowania marki Condohotels na terenie Mazur Zachodnich. Obiekty Condohotels Group znalazły się na liście Ministerstwa Sportu przyszłych centrów pobytowych podczas UEFA EURO 2012.

Na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych system "condo" od ponad 20 lat jest popularnym sposobem zarządzania własnym apartamentem. W wybudowanym w atrakcyjnej lokalizacji obiekcie inwestorzy indywidualni kupują na własność apartamenty, a jeśli tylko chcą, wynajmują je pod swoją nieobecność. W krajach, gdzie system ten jest bardzo popularny, obiekty condo zarządzane są przez renomowane sieci hotelarskie, m.in. Four Seasons, Ritz-Carlton, Starwood, Hilton, Bulgari, Le Meridien.
     W Polsce pionierem rozwoju systemu condo jest firma Condohotels Group działająca w dużej grupie spółek skupionych wokół OPB HOLDING z Ostródy. Apartamenty i pokoje w condohotelach mają formułę i wyposażenie odpowiadające wysoko-standardowym mieszkaniom a nie typowym pokojom hotelowym ze względu na większą powierzchnię i lepsze wyposażenie ale jednocześnie oferują większość typowo hotelowych usług: sprzątanie, pranie, room service, zakupy i dostęp do usług uzupełniających jak spa, wellness, pakiet usług oferowanych w sąsiednich obiektach rekreacyjno-sportowych.
     
     Condohotels Group od stycznia 2007r. współpracuje z elbląską agencją reklamową Contact.„To jedna z najciekawszych spółek w naszym regionie i jednocześnie bardzo skomplikowany case marketingowy” - komentuje Janusz Pietruszyński, odpowiedzialny w agencji Contact za pozyskiwanie i obsługę nowych biznesów. Po kolei, wspólnie z klientem, wchodzimy w kolejne etapy rozwoju sieci hoteli na terenie Ostródy i z satysfakcją obserwujemy jak ten projekt zmierza do widocznego dla końcowego użytkownika efektu. Za miesiąc zostanie otwarty pierwszy hotel - „Rezydencje Willa Port” w Ostródzie nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Jest to perfekcyjnie zaprojektowany apartamentowiec z własną przystanią jachtową, widokiem na jezioro, z ciekawym rozkładem pomieszczeń i różnymi standardami wyposażenia apartamentów.
     W ramach serwisu agencyjnego mamy uruchomione w agencji Contact prace przy stronach internetowych dla wszystkich obiektów hotelowych Condohotels, pracujemy również przy dedykowanych aplikacjach, które będą implementowane po uruchomieniu stron i będziemy budowali Biuro Prasowe On Line obsługujące działania PR wszystkich spółek w OPB HOLDING – dodaje Janusz Pietruszyński, odpowiedzialny za wszystkie projekty dla marki Condohotels.
     Obecnie uruchomione ale będące na różnych etapach zaawansowania są budowy kolejnych hoteli: Willa Port Resort, Holiday Park, Zatoka Miła oraz Fair Play. Ten ostatni będzie połączony podziemnym przejściem z działającym w Ostródzie aquaparkiem Perła, który w najbliższych tygodniach zostanie powiększony i wzbogacony o nowe funkcję i usługi. Na uwagę zasługuje również udana współpraca Condohotels Group z lokalnym samorządem w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego: 5 lipca 2008 roku w trakcie trwania XVI Dni Morza w Ostródzie odbędzie się oficjalne otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego nad jeziorem Drwęckim. W skład kompleksu wchodzić będzie wyciąg dla narciarzy wodnych, kąpielisko miejskie i tor kajakowy.
     
     Ostróda i Condohotels najszybciej na Mazurach zareagowały na wiadomość, że Polska będzie współorganizatorem Euro 2012. Dzięki temu na ogłoszonej przez Ministerstwo Sportu liście przyszłych centrów pobytowych znalazły się trzy obiekty z Ostródy budowane przez Condohotels. Na tej samej liście Elbląg reprezentuje tylko jeden hotel.
     Zobacz więcej:
      www.condohotels.pl
      www.opb.com.pl
      www.arcontact.pl
     
     
-------------------- Reklama ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej