UWAGA!

Aktualne oferty pracy

 Elbląg, Aktualne oferty pracy
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie w branżach:

 

 • BUDOWLANEJ: brukarz, brygadzista/kierownik robót budowlanych, cieśla, dekarz/ pomocnik dekarza, płytkarz, pracownik budowlany – wykończenia wnętrz, pracownik ogólnobudowlany, murarz, pracownik budowlany, zbrojarz – betoniarz.

 • KIEROWCY, OPERATORZY MASZYN: kierowca autobusu – konduktor, kierowca autobusu miejskiego, kierowca kat. C+E, operator HDS – kierowca samochodu ciężarowego, operator minikoparki JCB.

 • STOLARSKIEJ: monter mebli u klienta, lakiernik meblowy, pakowacz frontów lakierowanych, szlifierz frontów meblowych, pilarz, stolarz.

 • MECHANICZNEJ I TECHNICZNEJ: elektryk/elektronik, inżynier programista/ elektryk/inżynier łączności, lakiernik samochodowy, mechanik samochodowy – kierownik serwisu, mechanik samochodów ciężarowych, mechanik silników okrętowych doczepnych, jachtowych, sprzętu motorowodnego – kierownik serwisu, pomocnik montera wentylacji i klimatyzacji, doradca klienta/mechanik, spawacz MIG/MAG/TIG, ślusarz, tokarz, frezer CNC, mechanik, mechanik maszyn i urządzeń budowlanych – technologia konstrukcji metalowych, mechanik samochodowy/ wulkanizator.

 • HANDLOWEJ, MAGAZYNOWEJ: sprzedawca, robotnik magazynowy.

 • USŁUGOWEJ: stylistka paznokci i rzęs, recepcjonistka, kucharz, kucharz małej gastronomii, pomoc kuchenna, piekarz/cukiernik, pokojowa, opiekun osób starszych, opiekun w DPS, doradca infolinii obsługowej, rejestratorka stomatologiczna, krojczy/krojcza, szwaczka/szwacz.

 • SPECJALIŚCI: asystent kierownika projektu, zastępca kierownika działu technicznego, pomoc technologa ze znajomością obsługi programu Autocad, referent ds. księgowości, pracownik biurowy, pracownik biurowy/pracownik serwisu, terapeuta zajęciowy, wychowawca, instruktor zespołu wokalnego/grupy wokalnej, inżynier budownictwa.

 • POZOSTAŁE: pakowacz, pakowacz mięsa, pracownik pomocniczy do sprzątania hali produkcyjnej, operator urządzeń-pracownik produkcji, pracownik gospodarczy, pracownik ochrony, pracownik produkcji-produkcja opakowań z papieru i tektury, pracownik zaplecza sportowego – obsługa basenu, rzeźnik – rozbiór wołowiny, pracownik obsługi pogrzebowej, pracownik produkcyjny, rzemieślnik teatralny montażysta dekoracji.

 

Oferty pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami:

Mistrz w Wydziale Produkcji Ogrodniczo-Szkółkarskiej i Zbytu, sprzątaczka, sprzątaczka biurowa.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, account menager, kucharz, sprzedawca, pracownik obsługi na stacji paliw, elektromonter, pracownik ogólnobudowlany – pr. wykończeniowy, pracownik gospodarczy, operator maszyn - tokarz, operator wiertarki, sortowacz surowców wtórnych, stolarz, operator urządzeń do mechanicznej obórki tworzyw sztucznych, pracownik techniczny, kierowca – pracownik budowalny, pracownik produkcji stolarki PCV, specjalista ds. wykończenia wnętrz,

 

Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30. roku życia:

Mechanik maszyn ogrodniczych, sekretarka-aplikant, kelner , kelner – barman, sprzedawca art. sportowych, stylistka paznokci.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych z niepełnosprawnościami w PUP w Elblągu:

Pracownik do obsługi punktu gastronomicznego, operator monitoringu – pracownik biurowy.

 

Staż z FP:

Asystent technologa, inspektor, pracownik obsługi, pracownik kuchni, pracownik biurowy, pracownik obsługi hali, dietetyk, doradca klienta.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Co jak jak, ale cieszę się z podwyżki płacy minimalnej, bo znaleźć pracę dziś powyżej 2250 brutto to graniczy z cudem. Jestem studentem, w tygodniu pracuje, a weekendy na uniwerku i wierzcie mi na słowo, że 2250 brutto na umowie o pracę to jest dno...człowiek nie jest w stanie przeżyć za to, a co dopiero odkładać np na opłatę studiów? W ofertach PUP same firmy krzaki...na budowie 2250? To są jaja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  Gość xyz(2019-09-19)
 • w normalnych krajach minimum to 1300+ euro
 • fajny ten link elblag. praca. gov. pl
 • Żenada ! Za pracę trzeba godnie płacić, nie udawać. Proszę przyjrzeć się płacom kierowców autobusów w miejskich społkach - PKS, PKA i ARRIVA. Stan toboru, to katastrofa.
 • Nawet tego nie czytajcie,to wolontariat.....
 • Obsługa klienta byle nie w oddziale Millennium na Królewieckiej. Dużo ludzi a kierowniczka lata jak opętana po oddziale i wydziera się na personel. Wstyd i żenada. Szkoda mi tam pracujących.
 • @Arek 65 - widocznie w domu siedzi cicho
 • przecież to są roboty których nikt nie bierze od dawien dawna, za 1800zł na rękę, rozumiem że towarzystwo wzajemnej adoracji zwolniło się z pośredniaka i zatrudniło się przez pośredniak na super oferty za 5000-7000zł w firmach prywatnych, cały ten urząd to wesołe miejsca pracy czyli do likwidacji, rocznie miliony idą w błoto, ale co tam głosy urzędników w wyborach sie zgadzają wiadomo i o to w tym chodzi a i pociotków można zatrudnić na stołkach, kawy można sie napić, pogadać sobie można, urząd słupowy tak jak 70% urzędów w tym dzikim kraju, w sumie ciekawe czemu nie ma np takich ofert : poseł poszukiwany, albo dyrektor orlenu, albo specjalista od piramidy finansowej na teraz hmmmmm
Reklama