UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktualne oferty pracy

 
Elbląg, Aktualne  oferty pracy
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne:

Oferty pracy w branży:

  • BUDOWLANEJ: inżynier budownictwa, cieśla, dekarz-blacharz, dekarz/ pomocnik dekarza, dociepleniowiec, pracownik ogólnobudowlany, robotnik budowlany, murarz, murarz -tynkarz, zbrojarz – betoniarz, malarz budowlany, płytkarz, pracownik budowlany,

  • KIEROWCY, OPERATORZY MASZYN: kierowca autobusu miejskiego, kierowca-monter, kierowca autobusu- konduktor, kierowca kat. B, kierowca samochodu ciężarowego – konwojent, .

  • MECHANICZNEJ I TECHNICZNEJ: mechanik samochodowy/ wulkanizator, technik, tokarz, .

  • HANDLOWEJ, MAGAZYNOWEJ: sprzedawca, sprzedawca w kwiaciarni, technik handlowiec, .

  • USŁUGOWEJ: doradca klienta – sprzedawca, doradca stałego klienta, kucharz, pomoc kuchenna, opiekunka, pracownik obsługi baru.

  • SPECJALIŚCI: psycholog, pracownik socjalny, inspektor weterynaryjny, stażysta (docelowo młodszy referent), terapeuta, terapeuta zajęciowy,

  • POZOSTAŁE: konserwator, pracownik zaplecza sportowego – obsługa basenu, pracownik zaplecza sportowego – obsługa toru wrotkarsko-łyżwiarskiego KALBAR wraz z wielofunkcyjnymi boiskami sportowymi, rzeźnik – rozbiór wołowiny, pracownik obsługi pogrzebowej, pracownik produkcyjny, rzemieślnik teatralny montażysta dekoracji, pakowacz mięsa, piaskarz, pomocniczy pracownik do sprzątania na hali produkcyjnej, pracownik agencji zatrudnienia, strażnik działu ochrony,

 

Oferty pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami:

Dyspozytor radiotaxi, Mistrz w Wydziale Produkcji Ogrodniczo-Szkółkarskiej i Zbytu, osoba sprzątająca, sprzątacz/ka.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, sprzedawca, pracownik ogólnobudowlany – pr. wykończeniowy, sprzedawca – zaopatrzeniowiec, kucharz, pracownik ogólnobudowlany, operator wiertarki, stolarz, operator urządzeń do mechanicznej obórki tworzyw sztucznych, kierowca – pracownik budowalny, specjalista ds. wykończenia wnętrz, monter –ślusarz, przedstawiciel handlowy – serwisant.

 

Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 roku życia:

Sekretarka-aplikant, kelner – barman, kucharz, stolarz montażowy, pracownik budowlany, .

 

Oferta dla osób zarejestrowanych z niepełnosprawnościami w PUP w Elblągu:

Operator monitoringu – pracownik biurowy.

 

Staż z FP:

Pracownik administracyjno-biurowy, pracownik obsługi, dietetyk, specjalista ds. edukacji regionalnej, specjalista ds. opracowywania zbiorów, pracownik biurowy.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Jestem ciekaw czy przy najnizszej krajowej ktora bedzie wynoslia ponad 3500zl bedzie tyle ofert pracy od Januszy którzy juz teraz nie placa przez co nie maja pracownikow. Wasz czas dobiega konca!!!
  • Jak będzie najniższa 3,500tyś za 160 godzin,to idę,i do januszy byznesu,tyle że będę a i tak będą musieli mi tyle dać,i ku waszej przestrodze jak nie to sąd pracy,czyli strzeżcie się wiejscy cwaniacy
Reklama