UWAGA!

Atrakcyjne powierzchnie do wynajęcia

 

AMG Investments oferuje do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie w największym w Elblągu budynku produkcyjno- biurowym, o powierzchni 20 tys. m2 przy ul. Stoczniowej 2. Zobacz zdjęcia obiektu.

Obiekt ten poza działalnością produkcyjną zlokalizowaną na jego parterze, pełni funkcję biurowca na pozostałych 4 kondygnacjach.
      
       W budynku tym od wielu lat swoje siedziby mają znane koncerny światowe.
      
       Obiekt położony jest w atrakcyjnej lokalizacji. Bezpośrednie sąsiedztwo Rzeki Elbląg i własność nabrzeża oraz bliskość Starego Miasta stanowią o tym, że zarówno lokalizacja jak i sam budynek mają charakter prestiżowy. Obiekt posiada własne drogi dojazdowe z nową nawierzchnią i urządzonymi miejscami parkingowymi.
      
       Z przemysłowym charakterem elewacji budynku komponuje się natomiast czerwona aluminiowa stolarka okienna.
      
       Wolne do zagospodarowania powierzchnie w tym budynku znajdują się jeszcze:
       ● na III ( trzecim ) piętrze - powierzchnia 1.674 m2, usytuowana od strony południowej ( z widokiem na basen portowy ) i od strony zachodniej budynku (z widokiem na Rzekę Elbląg). Jest to powierzchnia do przygotowania pomieszczeń wg wcześniej wykonanego, uwzględniającego potrzeby Klienta projektu.
      
       Adaptacja tej powierzchni na lokal użytkowy zrealizowana będzie po zawarciu umowy i uzgodnieniu projektu w okresie 4–6 miesięcy. Warunki najmu uzgadniamy biorąc pod uwagę wymagany standard pomieszczeń i stabilność umowy. Powierzchnie do adaptacji można obejrzeć na wirtualnej prezentacji obiektu na naszej stronie internetowej www.amgi.pl.
      
       ● na IV (czwartym) piętrze – lokal biurowy o powierzchni 658 m2 o bardzo wysokim, nowoczesnym standardzie, wyposażony w indywidualny system wentylacji i klimatyzacji. Istnieje możliwość powiększenia go o sąsiadującą z nim powierzchnię 960 m2, która wymaga adaptacji. Lokal usytuowany również od strony południowej i zachodniej. Zdjęcia lokalu można obejrzeć w fotoreportażu, a powierzchnie do adaptacji zobaczyć można na wirtualnej prezentacji obiektu na naszej stronie internetowej www.amgi.pl
      
       Według indywidualnych potrzeb istnieje możliwość zarówno połączenia obu powierzchni jak też ich podziału na powierzchnie dowolnej wielkości.
      
       Budynek, w którym znajdują się dostępne powierzchnie wyposażony jest w dwie windy osobowe i windę towarową o udźwigu 3 ton. Ponadto posiada instalację elektryczną, centralnego ogrzewania (energia cieplna z miejskiej sieci ciepłowniczej) i wodno – kanalizacyjną.
      
       Zapewniamy też możliwość korzystania z miejsc parkingowych.
      
       W naszym obiekcie gwarantujemy bezpieczeństwo działalności, bowiem znajduje się on na terenie zamkniętym i chronionym.
      
       Wszystkim, którzy zechcą rozważyć możliwość ulokowania swojej działalności w tym budynku polecamy zapoznanie się z wirtualną prezentacją obiektu w tym: powierzchni przeznaczonych do zagospodarowania, biur już użytkowanych oraz otoczenia obiektu, znajdującej się na stronie internetowej www.amgi.pl.
       Udzielimy również wszystkich szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy.

 


       Dane kontaktowe:
       Krystyna Białowąs, Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami
       AMG Investments, Elbląg, ul. Grunwaldzka 2
       tel. 55 239-75-5055 239-75-50 lub 55  239-74-4655  239-74-46
       kom. 601-97-33-88601-97-33-88
       e-mail: krystyna.bialowas@amgi.pl
       www.amgi.pl
      

------ Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej