UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bądź Szefem, który jest mistrzem Komunikacji

2019-10-15
Aktualizowany 2019-10-23 11:25
 
Elbląg, Szkolenie poprowadzi Krzysztof Wilczewski, trener biznesu i coach, rekruter
Szkolenie poprowadzi Krzysztof Wilczewski, trener biznesu i coach, rekruter (fot. Anna Dembińska)

To tytuł kolejnego, pokazowego szkolenia, jakie poprowadzi w Elblągu Krzysztof Wilczewski, trener biznesu i coach, rekruter. Często szef ma problem z przekazaniem trudnych informacji, nie zawsze radzi sobie z motywowaniem pracowników, może mieć też problemy z trafianiem komunikatu prosto w ich serce. Może to jednak zmienić, jeśli... Tego właśnie dowie się 25 października.

Na początek, drogi szefie, zadaj sobie kilka pytań: Czy jesteś zadowolony ze swojego kontaktu z podwładnymi (a oni z kontaktu z Tobą)? Czy wiesz jakie komunikaty trafiają prosto w serce Twoich pracowników? Czy potrafisz wzbudzić w nich motywację do działania? Czy wiesz w jaki sposób skutecznie przekazywać im negatywne i trudne informacje? Czy metody, które stosujesz sprawdzają się?

Na te oraz na wiele innych pytań będziesz mógł uzyskać odpowiedź podczas 3-godzinnego spotkania, które poprowadzę.

Dowiesz się dlaczego ważne jest budowanie indywidualnego przekazu, dopasowanego do osobowości rozmówcy. Poznasz metody efektywnego budowania swojego komunikatu, który wpłynie nie tylko na jakość przekazu, ale również na relację na linii przełożony - podwładny.

Przećwiczysz techniki feedbacku (informacji zwrotnej), które pomogą Ci w codziennej pracy z ludźmi z punktu widzenia doceniania, jak i korygowania negatywnych postaw.

To spotkanie typu MUST BE dla każdego szefa firmy czy menedżera zespołu.

 

Spotkanie odbędzie się w Elbląskim Parku Technologicznym  w godzinach 9 - 12 i jest częścią II edycji „Akademii Rozwoju Szefa”.

Udział wystarczy potwierdzić przez Internet, gdyż wstęp na spotkanie jest wolny (wydarzenie na Facebook).

 

Krzysztof Wilczewski

Personia o. Elbląg/Olsztyn, tel. 577 111 026

email: krzysztof.wilczewski@personia.pl

www.elblag.personia.pl

 

 

----------------------promocja-------------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama