UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja w kwestii formalnej chciałem zapytać: - Jak to w tej chwili jest z elbląskimi posłami, olsztyńskimi posłankami i generalnie ludźmi Lewicy po połączeniu się SLD i Wiosny w wielkiej tajemnicy parę dni temu? Czy posłanka Falej na przykład reprezentuje teraz Wiosnę, SLD czy Lewicę Razem? Jak będzie wyglądał w tej sytuacji podział dotacji budżetowej na partię? Czy towarzysz Koliński też wstąpił do tego lewicowego ponoć nowo-tworu? Gdzie mogę zasięgnąć potrzebnych informacji?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    młody aktyw(2020-12-09)
  • RobertKoliński @młody aktyw - W kwestii formalnej to wyjaśniam, że Lewica Razem, ani ja osobiście, do żadnej nowej organizacji partyjnej czy innego tworu nie wstępowaliśmy i ja również, jako towarzysz stały w uczuciach, nigdzie się z najpiękniejszej partii w tym kraju nie wybieram:)Jeżeli chodzi zaś o informacje i szczegóły na temat tej ostatniej transfuzji na lewicy, to chyba najlepsze będzie biuro poselskie posłanki Falej, którego personel niechybnie udzieli odpowiedzi na pytania w tej kwestii oraz wyjaśni wszelkie frapujące społeczeństwo zagadnienia w szczegółach, jakich sam jestem zresztą ciekaw:) Hashtagi: #lewica, #LewicaRazem, #RiGCz, #SocRev
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Co się stało z dawną Lewicą ??? Po co wam byli zboczeńcy do koalicji ??? Więcej na tym straciliście niż zyskaliscie !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Dawny wyborca(2020-12-09)
  • RobertKoliński @Dawny wyborca - Nie rozumiem pytania - z Lewicą nic się nie stało, funkcjonuje bez zmian. Połączyły się natomiast dawna Wiosna i dawne SLD w Nową Lewicę. Ale ponieważ to nie moje że tak powiem podwórko, to nie mnie należy pytać w tej kwestii:)PS. Jeżeli chodzi o "zboczeńców", to nic nie wiem na temat żadnych rozmów z przedstawicielami kościoła, bo jak rozumiem o kwestię księży-pedofilów oraz ich wysoko postawionych obrońców internauta zapytuje?;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Chodzi mi o towarzystwo LGBT itd. Dla mnie normalne relacje to Mężczyzna i Kobieta. Wszystko inaczej to już wynaturzenie. Nie rozumiem po co Lewicy była koalicja z wiosną ??!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Dawny wyborca(2020-12-09)
  • @Dawny wyborca - Wynaturzeniem jest też, że chłop ma prawo głosu i bez zgody Pana jedzie do innej wsi. Wynaturzeniem jest to, że baba chodzi do szkoły. Wynaturzeniem są cyfry arabskie, ta pochwała islamu. Wynaturzeniem jest liczenie w jakich metrach i kilogramach, przecież kopy i tuziny są miarami naturalnymi. Wynaturzeniem jest rozum, zwłaszcza u mieszkańców tego kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    entuzjasta(2020-12-10)
  • @entuzjasta - Uważam że pedofilia, nekrofilia, zoofilia i homoseksualizm to zboczenia !!!!
  • Oczywiście granice wolności, to jest problem filozoficzny. Jednak uważam, że rozstrzygać je nie powinni idioci. Polegam na mądrzejszych ze świata zachodniego. A nie spoglądam na prymitywów ze wschodu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    entuzjasta(2020-12-15)
Reklama