UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dofinansowanie małych projektów na wsiach

Elbląg, Dofinansowanie małych projektów na wsiach

Budowa świetlicy wiejskiej w Karczowiskach Górnych, rozbudowa bazy rekreacyjno - sportowej na obszarach wiejskich w gminie Pasłęk czy też budowa ciągu komunikacyjnego, chodników i parkingów w gminie Rychliki oraz Markusy. To tylko niektóre z projektów dziewiętnastu warmińsko - mazurskich gmin objętych dofinansowaniem Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Unijny program skierowany jest do mieszkańców wsi i ma na celu poprawić konkurencyjność rolnictwa oraz jakość życia na obszarach wiejskich. O wsparcie można ubiegać się w ramach czterech osi priorytetowych. Małe projekty infrastrukturalne są współfinansowane z osi Leader. Województwo warmińsko-mazurskie może wykorzystać z niej 111 mln zł w latach 2007-2013.
       - Program Rozwoju Obszarów Wiejskich jest skuteczny, ponieważ pozwala finansować nieduże inwestycje - mówił Marszałek Jacek Protas. - Gminy pozyskując zewnętrzne finansowanie odciążają swoje budżety, co ma spore znaczenie w przypadku mniejszych miejscowości.
       Tym razem dofinansowanie otrzyma 19 projektów, między innymi place zabaw w gminie Purda, chodniki z w Rychlikach i Markusach, a także świetlice wiejskie w Zalewie i Lasecznie, Kisielice natomiast wybudują amfiteatr.
      
       Lista wszystkich projektów na stronie Wrota Warmii i Mazur.
      
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama