UWAGA!

Dwa sposoby na sfinansowanie wycieczki

 Dwa sposoby na sfinansowanie wycieczki

Czas leci strasznie szybko, nim się obejrzałeś cały rok upłynął i przyszedł okres wakacyjnych wyjazdów. Ale czy zdążyłeś odłożyć pieniądze na wyjazd? Albo czy odłożyłeś tak dużo pieniędzy, ile trzeba? Jeżeli Ci się to powiodło, to świetnie. Jeżeli nie, wtedy jeszcze nic straconego. Nie musisz wycofywać się z rezerwacji, zwracać kupionych biletów, komunikować niedobrych informacji Twoim bliskim. Mamy dla Ciebie pomysły, które być może będą dla Ciebie najłatwiejszym rozwiązaniem.

Ekspresowa kasa na szybko
      
Pierwszą propozycją jest ekspresowy dostęp do środków w formie Szybkiej Pożyczki. Jest to wysoce dogodne wyjście, przygotowane dla osób, które potrzebują prędko pieniędzy i za miesiąc będą mogły szybko je oddać. Takie wsparcie finansowe może dopomóc Ci w uskutecznieniu Twoich celów i nie przekładanie wyjazdu na następny termin Szybka Gotówka jest do wzięcia w oddziale KredytOK w Twoim mieście przy ulicy Hetmańskiej 15C . Jeżeli skorzystasz z niej właśnie teraz po raz pierwszy oraz rozliczysz ją w terminie, nie poniesiesz żadnych kosztów. Pieniądze za darmo to atrakcyjne rozwiązanie wspierające wakacyjny relaks.
      
       Dłuższe wakacje – większe potrzeby
      
Następna propozycja jest skierowana do osób, które potrzebują większej sumy gotówki. Chcą pojechać za granicę, albo przewidzieli dłuższy wypoczynek urlopowy. Pożyczka ratalna będzie w tym przypadku znacznie lepszym rozwiązaniem. Kwota, jaką możesz wziąć, to nawet 15 000 złotych, które wykorzystasz, jak chcesz, np. na wytęsknione wczasy. Pożyczkę można rozłożyć na lekkie raty, które nie będą obciążały Twojego budżetu. Niekiedy wystarczy jeden krok do realizacji marzeń.
      
       Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
      
Organizując urlop zadbaj o bezpieczeństwo swoje i twojej rodziny. Wybieraj wyprawy z przewodnikiem, sprawdzone szlaki. Wyjaśnij dzieciom, jak zachowywać się w sytuacji, gdy się zgubią. Wykup ubezpieczenie przed wakacyjnym urlopem. Nie zapomnij o wymaganych szczepieniach, jeżeli wybierasz wyprawę zagraniczną.
       W oddziale KredytOK w Elblągu przy ulicy Hetmańskiej 15C możesz nabyć też pakiety medyczne, dzięki którym na wakacjach będziesz odpoczywał spokojniej. Pakiet medyczny, dopasowany do Twoich potrzeb, będzie zabezpieczeniem finansowym na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia bądź chorób. W oddziale stacjonarnym masz również możliwość kupna ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia dla swojego pojazdu OC/AC.
       Oddział KredytOK to nie tylko pożyczki, to również profesjonalna pomoc ekspertów finansowych, przyjazna obsługa i wysoka jakość usług. Jeśli potrzebujesz pieniędzy albo ubezpieczenia, odwiedź placówkę KredytOK w Twoim mieście na ulicy Hetmańskiej 15C albo wejdź na stronę kredytok.pl i wyślij wniosek przez Internet.
      

       ------ artykuł promocyjny -----

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie