UWAGA!

Elbląg promuje się w przestworzach

Elbląg, Elbląg promuje się w przestworzach

Od czerwca Elbląg znajdzie się w Wizz Magazine – magazynie pokładowym Wizz Air, jednej z najpopularniejszych tanich linii lotniczych w Europie. Turyści podróżujący tymi liniami, do końca lipca będą mogli dowiedzieć się, m.in. o elbląskiej starówce, pochylniach na Kanale Elbląskim, pobliskich szlakach rowerowych, a także turystycznych z tym najważniejszym – Kopernikowskim.

- Chcemy wypromować Elbląg jako doskonałe miejsce na wypoczynek podczas przyszłorocznego Euro 2012. Bliskość Gdańska, który jest miastem turniejowym, malownicze okolice Elbląga, pochylnie, Zalew to tylko niektóre atuty, które mogą przyciągnąć do naszego miasta kibiców piłki. – mówi Monika Betcher-Jankowska p.o. naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej.
       W informacji, która już niebawem będzie dostępna dla podniebnych turystów, można dowiedzieć się ponadto o elbląskiej bazie hotelowej, a także o połączeniach drogowych do Gdańska, w którym odbędą się mecze Euro 2012.
       - Publikacja jest jednym z pierwszych elementów szerszej akcji promocyjnej mającej zachęcić kibiców z zagranicy, ale także z Polski do odwiedzin Elbląga podczas przyszłorocznej imprezy sportowej w Europie. Pracujemy jeszcze nad inna formą promocji, już stricte sportową – dodaje Monika Betcher-Jankowska.
      
Biuro Prasowe UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • no i super !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ploterek(2011-05-27)
 • Bardzo dobry pomysł. Został jeszcze Ryanair.
 • O taką promocję miasta chodziło. Brawo ! Ale nie zapomnijcie o turystycznych tablicach informacyjnych na ten temat przy obwodnicy, no i o priorytetowej odbudowie kamieniczek nad Kanałem, bez których Starówka jest " szczerbata" i nie przypomina hanzeatykieju starówki sprzed wojny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sławomir Czerniak(2011-05-27)
 • no i super!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Koza27(2011-05-28)
 • Nie powiem, ze to zly pomysl ale reklamowka nie eksploduje wyszukanym wzornictwem (a przeciez mozna zatrudnic fachowa firme). Jednakze, czekamy z niecierpliwoscia na kolejne pomysly.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  eskobedo(2011-05-28)
 • Kiedy powstanie strategia promocji Elbląga?
 • Extraaaa wiadomośc. Najbardziej podoba mi się usytuowanie Elbląga na zamieszczonej mapce. Wypada to dokładnie w miejscu Olsztyna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  traktorem po swiecie(2011-05-28)
 • Promować trzeba się czymś wyjątkowym, z tej reklamówki nic takiego nie wynika !
 • Po promocji w przestworzach wypadałoby uruchomić połączeie lotnicze małych samolotów dla kibiców z Gdańska do Elbląga i odwrotnie. Przystosować lotnisko i przyjmować gości!
 • Nie żebym narzekała, jak to my, elblążanie mamy w zwyczaju. .. bo pomysł na promocję bardzo fajny. Ale sama ulotka jest wątpliwej urody. Naprawdę mamy w Elblągu kilku porządnych grafików, którzy za niewielkie pieniądze zrobią coś fajnego i faktycznie promującego miasto. Obecna grafika przypomina mi zaliczenie jakieś pracy graficznej na przedmiocie "informatyka" w technikum. Jak ktoś wcześniej wspomniał, mapka jest totalnie rozjechana, a Elbląg zmienił lokalizację.
 • Po takiej promocji Elbląga, każdy wybierze Osrtódę, bo tam reklamują Kanał, a my Piekarczyka
 • super, super tylko, że tymi liniami latają polacy do roboty !
Reklama