UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • senatora S. można lubić lub nie ale za słowa prawdy w sprawie przekopu trzeba go pochwalić. Samo się nie zrobi jak to mówią a reagować trzeba już dziś żeby nie obudzić się za dwa lata gdy przekop będzie gotowy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  56
  56
  loleks(2021-04-09)
 • @loleks - Teraz akurat ma rację, bez pogłębienia tych 800 m inwestycja przekopu nie ma racji. Ale z drugiej strony jego ton wypowiedzi buta i arogancja nie pomagają w uzyskaniu porozumienia. Dla czego w ogóle ten Pan zabiera oficjalnie głos w tej sprawie jako kto?? Wypowiadać powinien się któryś z prezydentów(przecież tych vice trochę mamy), albo zarząd portu. A tak to mamy szczekanie i przerzucanie koszty budowy. Tu trzeba specjalistów, ekonomistów, planistów którzy podadzą twarde dane ile rząd zyska(np. vat i inne podatki)gdy sfinansuje ten odcinek - no chyba że nie zyska, a Pan Jurek chce się tylko pokazać by o nim mówiono, nie ważne jak - ale by mówiono.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  8
  Tomasz85(2021-04-09)
 • @Tomasz85 - Posel, senator to sa osoby wybrane przez ludzi wiec maja prawo, a wrecz obowiazek wypowiadac sie na tematy dotyczace kraju (ludzi). Mało tego kazdy obywatel ma prawo wypowiadac sie na ten temat bo to z pieniedzy obywateli jest budowane.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  0
  Jerzy Lebioda(2021-04-09)
 • @loleks - To go sobie chwal, ja zdania o nim nie zmienie.
 • @loleks - Jakiej prawdy człowieku? Tych bredni nie da się słuchać. Od 20 lat pracuje w gospodarce morskiej, widziałem jak buduje się sluzy. Koledzy w pracy tylko się śmieją z tych wypocin a elbląski Lidl wierzy w te bajki. SLD i PO przez lata rządzili tym miastem i nawet nie podjęli tematu. A teraz im gul skacze że można coś zrobić. Te pisanie artykułów o byle czym to sposób dowartościowania?
 • @Jerzy Lebioda - Byłoby miło aby osoba wybrana przez suwerena zanim się wypowie zastanowiła się i zebrała materiały a następnie zapytała się mądrzejszych od siebie co sadza. .. Bo potem jest jęk, pisk i żenua. .. .. Jego złote myśli i życzenia ni jak nie maja się do rzeczywistości. Amen
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Kat_Na_Idiotów(2021-04-10)