UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A jak idą na zakupy to do Portugala , Niemca czy francuza . Nie bądźmy na pokaz Polscy bo jest epidemia. Mamy w mieście naprawdę dobre sklepy spożywcze min PSS czy sieć Vabank czy wiele niezrzeszonych sklepikarzy czy sklepy oświetleniowe, budowlane, salony łazienek i zwróćmy tam uwagę żeby to co wyprodukowane u nas w PL kupować!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    Grzegorz z(2020-04-09)
  • Ale kupujemy polskie produkty.
  • ..." Vabank" powiadasz?, hmmm.., idąc do tego sklepu, koniecznie biorę okulary bo połowa towaru przeterminowana i wolę na miejscu sprawdzić date przydatności, niż w domu.
  • no tak. .. grasz vabank!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    gandalff(2020-04-10)
  • Pss Społem rodem z PRL i cenowo najwyższa półka i mały wybór np. mrożonek. No i godziny otwarcia ci Twoi Portugalczycy czy Niemcy potrafią w czasie pandemii nam pomóc i otworzyć się 24 h na dobę, czego nie potrafili Polacy czy Francuzi. O vabanq się nie wypowiem bo nie mam doświadczenia, ale jak byłem tam raz na większych zakupach to ceny też nie za niskie. Sklepy osiedlowe to odlot cenowy by tam robić duże zakupy świąteczne. Produkt A kosztuje u Portugalczyka 3.99, w osiedlowym 8.50. Produkt B. U Niemca 1.99, u Portugalczyka 3,99, w osiedlowym 5.99.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Tomasz85(2020-04-11)
Reklama