UWAGA!

Jak pozyskiwać pieniądze na inwestycje?

„Jak pozyskać dotację na nowe inwestycje w ramach Programu „Warmia i Mazury na lata 2008-2013” to temat spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców, które odbędzie się 17 kwietnia (czwartek) o godz. 12 w Urzędzie Miejskim w Elblągu.

To propozycja skierowana do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania omówione zostaną praktyczne zasady ubiegania się o środki unijne na nowe inwestycje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Priorytet „Przedsiębiorczość”.
     Przedstawione zostaną także możliwości pozyskania przez przedsiębiorców środków w ramach Krajowego Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka” oraz programu Inteligentna energia dla Europy.
     Organizatorami nieodpłatnego spotkania, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 12 w sali 301 UM, są: Urząd Miejski w Elblągu, Regionalny System Wspierania Innowacji, PPK w Elblągu przy Warmińsko- Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie oraz Elbląska Izba Gospodarcza.
     Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania można otrzymać bezpośrednio w Punkcie RSWI (Elbląg, ul Bema 54, pomieszczenie Z4) lub pobrać drogą elektroniczną ze strony www.rswi-olsztyn.pl.
     Szczegółowych informacji udzielają konsultanci PPK RSWI w Elblągu.
     Tel/fax 0-55 235-95-63, e-mail: elblag_m@rswi-olsztyn.pl,
     elblag_p@rswi-olsztyn.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Niech lepiej dla wszystkich urzedników z elblaskiego magistratu zrobia profesjonalne szkolenia "jak pozyskiwac inwestorów przemysłowych dla miasta"!!! Kilkunastoletnia impotencja wymienionych w tym zakresie jest tak porazajaca, że chyba nie ma innego rozwiązania prócz wymiany całej kadry!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dyżurny malkontent(2008-04-08)
 • Czy nasi poslowie Krasulski i Naguszewski wiedzą jak wyglada sytuacja z miejscami pracy w Elblagu i cos robia by to zmienić, pewnie z wiejskiej innaczej to wyglada i mysla, że to ludzie nie chca pracować, a tu naprawde jest żle, jesli nie jest sie fachowcem i nie ma ukladów.
 • panie o nie słoń. .. to nie posłów wina i sprawa ale pprezydenta elblaga i samorządowców
 • jak no jak a jak to się robi w rządzie kradnie, jeszcze raz krandnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  president(2008-04-10)
 • A co z terenami dla inwestorów ???
 • kiedyś to dawał nam Związek Radziecki a teraz daje nam ukochana Unia Europejska. Słuchajcie - za darmo. Oni tam w rządzie myślą, że my durnie w to wierzymy.
 • A może by tak samemu podziałać i nie krytykować? To naprawdę nieeleganckie.
 • Chyba same alfy i omegi na tym portalu zagościły. Darujcie sobie te głupie komentarze, bo jak z innych miast to przeczytają to będą nas dużym kołem omijać i doipero zdechniemy z głodu w Elblągu.
Reklama