UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Ja to bym chciał o nieco inną sprawę zapytać przy okazji - czy to za te niemałe pieniądze podatnika wypisuje dyrekcja elbląskiego portu takie homofobiczne głupoty w necie, czy może ktoś zhackował konto na fb Panu Dyrektorowi i robi mu taką anty-reklamę niekorzystną? Bo jak to drugie, to trzeba czem prędzej zgłosić organom; Hashtagi: #POKO,#homofobia,#MiloscNieWyklucza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  18
  RobertKoliński(2019-10-02)
 • @RobertKoliński - Może po prostu pan Arkadius postanowił poprawić swoje notowania w oczach umiłowanej siły przewodniej naroda wolskiego. .. Teraz w PARTII jest moda na objawianie homofobii w publicznych miejscach. .. PARTIA musi umieć wskazać wrogów i teraz w tej roli obsadziła środowiska LGBT i im przychylne. .. To pięknie mobilizuje jej bazę wyborczą, która już widzi oczami wyobraźni jak LGBT oplata swymi mackami świat. .. a oni trwają jako ostatni bastion heteroseksualnej mniejszości. .. ostatnia nadzieja ludzkości na przetrwanie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  GłębokaMyśl(2019-10-02)
 • @RobertKoliński - Szlachetnym celem dla Zglinskiego jest przeznaczenie pieniedzy podatnikow na pensje tegoz Zglinskiego, ktorego port o ile pamietam co roku przynosi straty.
 • @RobertKoliński - nie ma jak homofobiczne głupoty hahahaha propaganda działa, bo wiadomo tęczowe piątki w przedszkolach i szkołach są fajne, marsze homo są fajne, nauka masturbacji i dotykania jest fajna, ciekawe kto będzie oddelegowany z Partii na takie pokazy ? no i wszystko jest fajne, rozumiem że zagranica płaci to trzeba sie wykazać : 1.mówcie zawsze i wszędzie o homoseksualistach itp 2.pokażcie że wy jesteście normalni i chcecie dobrze a inni nie 3.zawsze i wszedzie róbcie z siebie ofiary. 4.szukajcie funduszy i sojuszników 5.wykorzystujcie aparat państwa do swoich celi, Brawo Partia !! brawo koryto !! brawo szmal !! chcemy chcemy !! razem razem !!
 • nazwiskami panie operować nie wypada, trochę kultury i ogłady. ..
Reklama