UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dziwne czasy nastały. Oto podano informację o sprzedawanym dworku, która zawiera dane z jego historii. Tylko jakoś "zapomiano"podać jakie były losy tego obiektu od czerwca 1945 roku do sierpnia 1989 roku. A przecież on wtedy istniał i spełniał jakąś rolę. A ten okres szczególnie wpłynął na aktualny stan budynku, a wiedza o tym ma istotne znaczenie dla ewentualnego nabywcy. Ciekawostką jest fakt, że nawet na stronach internetowych dot. Marwicy jak i gminy Rychliki też "zapomniano"o latach 1945 - 1989.No cóż teraz obowiązuje zasada, że wówczas Polski nie było, a więc nic istotnego wtedy nie zaszło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  5
  Śpiący misiek.(2022-01-05)
 • @Śpiący misiek. - Jak wiesz więcej niż opisano, to podziel się informacją z innymi. Ja i tak tego nie kupię, ale lubię czytać o okolicznej historii.
 • @Śpiący misiek. - Misiek widać, że przysnąłeś, ,przecież JAK byk stoi, że po w wojnie a wojna jak mówią na ulicy- skończyła się w 1945,aż do 2019 była tam placówka opiekuńczo- WYCHOWAWCZA- I, że było tam GNIAZDO - KOLONIE letnie dla dzieci na wsi, I że mikołaj na święta dla świętego spokoju przyjeżdżał. Misiek tyle tekstu z czachy CI wyparowało, czy robisz zadymę, żeby nikt NIE kupił I owiewasz tajemnicą to co tam naprawdę się działo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  No powiedz co tam było(2022-01-05)
 • @Śpiący misiek. - O ile dobrze pamiętam to jakiś czas po wojnie w tym pałacu- krótko był dom starców i szkoła rolnicza, a potem dom dziecka od 1951 roku.
 • @Śpiący misiek. - W latach 1945-1989 Polska była pod okupacją ZSRR, a pałac miał remont fasady coś koło 2000 roku o ile dobrze pamiętam, może później też coś robili.
Reklama