UWAGA!

Laury dla Skarbowego

Urząd Skarbowy w Elblągu został laureatem konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy w województwie warmińsko-mazurskim, a tym samym został nominowany do otrzymania Certyfikatu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Wręczenie certyfikatu odbędzie się 3 lipca w Warszawie.

Konkurs Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy organizują Ministerstwo Finansów i Business Centre Club.
     - Urząd Skarbowy w Elblągu wyraża serdeczne podziękowanie wszystkim naszym Klientom, których pozytywne opinie o naszej pracy przyczyniły się do otrzymania tytułu laureata - mówi Aneta Szyc z elbląskiego US. - Jesteśmy bardzo wdzięczni i wierzymy, że dalsza współpraca będzie równie efektywna i satysfakcjonująca obie strony. Nasz urząd drugi raz został laureatem tego konkursu, z czego jesteśmy bardzo dumni i dziękujemy wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili.
     
PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • hehe
 • TYLKO DLACZEGO ELBLĄSKIE FIRMY ZMIENIŁY ZAMELDOWANIE NA WARSZAWĘ, GDAŃSK, MALBORK ????Opinie w akiecie to jedno (nie do konca odzwierciedlające rzeczywistość) a podejście do firm to drugie!!!
 • Z innej beczki, ale apropo (Skarbowki, bo rowniez to instytucja ktora potrafi wykorzystac). Dlaczego tak jest, ze czlowiek sie stara, a ostatecznie i tak licza sie PLECY=UKLADY???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mlody_pracownik(2006-06-13)
 • mlodz pracowniku czemu tz sie dziwisz skoro jest takie bezrobocie , kadz trzesie o swoja d.....aco do tej przyjayni wobec petanta to nie sadze zeby bvyl przyjazny moze ludzie sie staraja ale wielki b... trzeba latac 10 ray z okienka do okienak bo cie ciagle odsylaja
 • ...ja sie nie dziwie! na wlasnej skorze przekonalem sie czym sa PLECY! NIc nie jest wazne wazne sa tylko plecy!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mlody_pracownik(2006-06-13)
 • Urząd Skarbowy w Elblagu posiada ludzką twarz, przynajmniej nie walą na oślep kar ludziom bogu ducha winnym. Nie śmiem dziękować gdyż wkrótce PiS moze to zmienić
 • w porównaniu z US w Malborku elbląski to naprawdę przyjazny urząd:)
 • jak parę lat w stecz złożyłem wniosek o umożenie mi 1600 zł zaległego podatku z uwagi na trudną życiową sytuację , to napisali , że nie , bo budżet się zawali. jakoś innym w tym zaścianku umażali miliony i budżet się nie zawalił . to wszystko , to wielkie jedno gu... o , a urzędasy to skorumpowane ludziki. teraz budżet w innym kraju korzysta z mojej pracy i podatków , oni nie biorą w ŁAPĘ - polaczki.
 • A kto mowi o skarbowce? Mowie o niby najznamienitrszej firmie Eg. Ł- winny wie o kogo chodzi
 • co do rzekomej korupcji w Urzędzie Skarbowym w Elblągu, to wisza tam takie duże plakaty, na których są dwie dłonie, w jednej jest plik banknotów i duży podpis informuje: "Nawet nie próbuj!!!", znam tam wysoko postawionego urzędnika i mówił mi że nie przyjmują nawet bombonierek, kaw i innych dupereli, a co do dopiero pieniędzy. Myślę, że takie podejście sprawia, iż jest tam wysoki poziom obsługi petentów. No ale zawsze sie znajdą niezadowoleni podatnicy, którym państwo nie umorzyło podatku, albo znalazło nieprawidłowości w sposobie jego rozliczania i zamierza "okraść" niewinnego podatnika. "Kto płaci podatki ten jest piękny i gładki" :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  podatnik(2006-06-13)
 • Myślę, że kto uczciwie prowadzi działalność i uczciwie się rozlicza z podatkow to nie ma problemów z Urzędem Skarbowym w Elblągu. Pracownicy US są otwarci na pomoc i poradę i tu należy się pochwała za ich cierpliwość i ludzkie podejście do problemu zwykłego petenta. Miałam osobiście przyjemność się o tym przekonać. Natomiast często są tzw. "wytyczne" z góry lub tzw. "interpretacje" z góry wyłącznie dla pracowników skarbówki i to jest największy mankament w gąszczu niejasnych przepisów. Gdyby jeszcze pracownicy Urzędów Skarbowych takie rzeczy ujawniali i napiętnowali nie bojąc się o pracę, wówczas i oni mieliby łatwiejszą pracę i petenci nie byliby zaskakiwani dwuznacznością konkretnego przepisu. Byłby to może i sposób na tworzenie jednoznacznych przepisów z interpretacją których każdy by sobie poradził. Co sie zaś tyczy przenoszenia Zarządów firm np. do Warszawki jest to temat rzeczywiście mocno kontrowersyjny, szczególnie gdy uświadomimy sobie, że i podatki calej firmy idą do Warszawki a nie pozostaja w mieście i regionie gdzie faktycznie wypracowuje sie zyski i gdzie te podatki faktycznie powinny trafiać. Polecam ten temat dziennikarzom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanka(2006-06-14)
 • W urzędzie byłam w okresie składania rozliczeń rocznych i więcej problemów mieli petenci czekający w kolejce niz urzędnicy!!ludzie miejcie więcej cierpliwości i wyrozumiałości!!! P.s. wcale nie oznacza,że bronię panie w urzędzie.z tego co wiem napewno są miłe raz w roku - w sobotę,w ostatni dzień składania zeznań podatkowych :))
Reklama