UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Masz wpływ na Regionalny Program Operacyjny Warmii i Mazur

Elbląg, Masz wpływ na Regionalny Program Operacyjny Warmii i Mazur

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli biznesu i innych instytucji z regionu elbląskiego o zgłaszanie uwag do projektu Regionalnego Programu Operacyjnego.

W związku z prowadzonymi przez Elbląską Izbę Gospodarczą Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza pracami nad przygotowaniem oficjalnego stanowiska i zgłoszenia propozycji zmian w projekcie Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, zachęcamy wszystkich przedstawicieli biznesu i innych instytucji z regionu elbląskiego o zgłaszanie uwag do projektu RPO dostępnego pod linkiem na adres: elblag@rigp.pl w tytule maila prosimy wpisać: RPO – konsultacje.
       Termin przesyłania proponowanych zmian: 17 lutego, po tym czasie Izba skieruje do Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie oficjalne stanowisko i propozycje.
       Współpracując mamy większą siłę!
        
       RPO Warmia i Mazury 2020
      
      
Elbląska Izba Gospodarcza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama