UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam, zdążyłam znaleść bardzo dobrze płatna pracę jak dla kobiety w takim mieście jak Elbląg nawet mi się podoba bo pracować trzeba. .. .tyle lat w końcu zaczęło mi się życie układać firma dała mi szansę za co z całego serca Państwu dziękuję. .. i co znowu ktoś mi pomieszał. .. jakiś wypadek losowy (wirus)jestem wdzięczna firmie Meble Wójcik i to w jaki sposób pan Prezes przedstawił sytuację bardzo panu dziękuję i zauważyłam jeszcze jedno i nie tylko ja co mnie bardzo poruszyło miał pan łzy w oczach na koniec poczułam jakbym to ja miała strach że to co robiłam i starałam się całe życie utrzymać miała stracić w jednej chwili. .. .dorobek całego życia. .. jestem z Państwem całym sercem i mam nadzieję że spotkamy się za kilka miesięcy w tych samych okolicznościach co jeszcze miesiąc temu. .. .czyli w pracy. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    8
    Mama *(2020-03-21)
  • Bardzo pięknie to Pani napisała... A niektórzy powinni się troszkę zastanowić zanim coś napiszą. Nie wiem jaka tragedia musiałaby się stać żebyśmy zaczęli się choć troszkę szanować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Człowiek (2020-03-21)
Reklama