UWAGA!

Mediacja dobra na wszystko - posłuchaj!

Elbląg, Mediacja dobra na wszystko - posłuchaj!

W sprawach gospodarczych mediacja może zdziałać cuda. To najlepszy z wymyślonych przez człowieka sposobów rozwiązywania konfliktów. Jest szybki, efektywny i przynosi maksymalne korzyści ekonomiczne - przekonuje mec. Sylwester Pieckowski z Centrum Mediacji Gospodarczych w Warszawie.

O tym, jak i dlaczego warto wykorzystywać metodę mediacji w rozwiązywaniu sporów gospodarczych, rozmawiano w czasie niedawnej konferencji w Elblągu.
     Sylwester Pieckowski powiedział nam, że na razie zainteresowanie mediacją w sprawach gospodarczych jest niewielkie, ale widać jaskółki zmian:
      kliknij
     
     - W mediacji chodzi nie tylko o rozwiązanie problemu od strony prawnej, ale o emocje, którymi ludzie kierują się w życiu. Ta metoda daje szansę na uzdrowienie relacji między zwaśnionymi stronami - mówi Zdzisław Starzyński, mediator z Elbląskiego Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej.
      kliknij
     
     Anna Pacholczak z Elbląskiego Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej podkreśla, jak ważne w mediacji jest to, że każda ze stron może wypowiedzieć swoje zdanie, wyrazić opinię i określić własne oczekiwania:
      kliknij
     
     Rozmawiała Olga Kaszubska.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama