UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Senator Jerzy Wcisła ogłaszal wszędzie, na swoim blogu, w internetowej prasie, gdzie tylko mógł swój wielki sukces. Bo dopisał w projekcie ustawy kilka zdań o pieniądzach dla swojego okręgu wyborczego i Elbląga. W sumie 100 mln zł. Doskonale wiedział przy tym, że nie ma cienia szansy na te pieniądze. Druga rzecz to skala potrzeb. Tu 100 mln na rozwój regionu, gdy w Olsztynie rusza przebudowa hali sportowej za 190 mln zł. , a tamtejsze inwestycje dotowane przez państwo idą w miliardy (obwodnica, drogi, kolej miejska itp). Teraz będzie lament jak to PiS utrąca inicjatywy lokalnego pana z PO. No cóż, udawanie że coś się może, potrafi i robi na papierze to znana metoda pana senatora. Dlatego oceniamy ludzi po czynach i efektach a nie po zamiarach. Szkoda tylko Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    5
    Ja też tu mieszkam(2021-01-21)
  • @Ja też tu mieszkam - Olsztyn to nowotwór województwa bagienno szuwarowego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    GłębokaMyśl(2021-01-21)
  • @GłębokaMyśl - Hmm. .. Może i nowotwór. Ale w załatwianiu sobie pieniędzy i profitów są tamtejsze władze bardzo skuteczne i potrafią coś za to sensownie zrobic. Jeśli Olsztyn to nowotwór, to Elbląg jest to stan przedagonalny.
  • @Ja też tu mieszkam - Chętnie usłyszę dlaczego senator Wcisła nie może niczego zrobić dla Elbląga, jeśli to zależy od władz Państwa? Nie dlatego, że nie ma wsparcie w posłach PiS? A jeżeli dlatego, to może warto spytać, kto chce dobrze dla Elbląga i tego się czepiać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    spostrzegawczy(2021-01-21)
  • @GłębokaMyśl - To swoisty wrzód na d..- nie ma pieniędzy, nie pracuje a się buduje.
Reklama