UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .. .odrzucenie prawie wszystkich poprawek, za wyjątkiem kilku dotyczących wydatków m. in. na PROGRAM POMOCY DLA SENIORÓW czy CZY MNIEJSZOŚCI ROMSKIEJ. To kolejne faworyzowanie wybranych nie generujących dochodu grup społecznych, Kolejny raz są to SENIORZY którym nie wiem czy czegokolwiek jeszcze brakuje, podwyżki dostali, szczepionki, jedzenie im noszą, rozrywki im dostarczają: otwarte cmentarze, targi, biedronki i zaraz Owsiak będzie dla nich zbierał. Nigdy nie miałam nic przeciwko ludziom starszym ale odkąd dostają wyraźnie więcej i są uprzywilejowani to ja do pomocy im się już nie przyczynię.
  • RobertKoliński Oto myślenie PO-PiSu - czytajcie seniorzy i seniorki a bierzcie z tego wszyscy; oto bowiem sposób myślenia styropianowego, aspołecznego PO-PiSu. Nic dziwnego, że boją się ci pato-prawicowi tchórze i łajdusy podpisywać pod takimi poglądami. Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #kler, #naziole
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2021-01-21)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie. Tym razem was nie popieram.
  • RobertKoliński A to dlaczemu? Dyskryminacja ze względu na wiek to ejdżyzm (eng. ageism, pol. wiekizm - jest takie słowo:), nieładnie jest dyskryminować ludzi, a już zwłaszcza starszych, którzy nam tę Polskę wybudowali. I ja wiem, że patrząc na tę Polskę dziś można mieć wiele uwag i zniechęcić się do poprzednich pokoleń, ale jednak nie wypada dyskryminować całej, dużej grupy obywatelek i obywateli tylko ze względu na ewidentne przewiny w sumie jednostek:) Hashtagi: #RasaPanow, #jelity, #styropiany, #AtoPolskaWlasnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2021-01-21)
  • @RobertKoliński - Jesteś beznadziejny nikt w Elblągu nie pogrążył lewicy tak jak Ty dziękujemy
  • @RobertKoliński - Do wszystkich odpowiadających owemu lewakowi uważajcie co piszecie zdajecie sobie sprawę kto donosi za negatywne komentarze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Wróg lewaka Roberta K(2021-01-22)
Reklama