UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Zapoznałem się z dokumentami przedstawionymi przez mieszkańców Nowakowa w tej sprawie (dziękuję panu J. Wasilukowi), wspólnie dokonaliśmy też wizji lokalnej w terenie i moim zdaniem, to protestujący mieszkańcy mają tu wiele racji. Sam proces "negocjacyjny"z urzędami centralnymi i Morskim to pominę milczeniem, bo to raczej farsa była, ale nie mogę pojąć jednego - dlaczego zarówno inwestor, jak i miasto Elbląg, które powinno być żywotnie zainteresowane budową takiego mostu przy oczyszczalni ścieków, łączącego Zawadę i Modrzewinę z S-7,odciążając np. Most UE, nie wykazują żadnego zainteresowania w jego umiejscowieniu i faktycznym pożytku dla mieszkańców również Elbląga? Przecież nieprędko zdarzy się kolejna okazja zainwestowania ponad 0.5 mld zł w przeprawę na rzece Elbląg więc warto by chyba wydać te pieniądze tak, aby posłużyły wszystkim, mylę się? Obecną inwestycję zaplanowano w tym akurat miejscu tłumacząc to "historycznie przebiegającą drogą", tyle że tę drogę i tak trzeba będzie wykonać od nowa (widziałem jej stan i plan poszerzenia, z wywłaszczeniem gruntów mieszkańców - to parodia drogi jest), co przecież byłoby prostsze i tańsze, gdyby wybudować ją - jak chcą mieszkańcy - po prostu od nowa, w szczerym polu, na co zresztą deklarują się przekazać oni nawet grunty. Nie rozumiem tu zupełnie uporu urzędów i inwestora, może ktoś wyjaśnić tę zagadkę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    10
    RobertKoliński(2021-04-16)
  • @RobertKoliński - I tu. Mnie Panie Koliński zaimponowałes. Tak. Most zaraz przy Zawadzie to jest to!!!!! Jestem za. To kapitalna koncepcja i rozbudowa pod nowe osiedla. Super no i rozładuje most Unii Europejskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    Marzyciel obalenia PiS(2021-04-16)
  • @RobertKoliński - A czy Pan czasami ostatnio nie pisał, że obawy mieszkańców dotyczące TIR-ów na nowym moście są bezpodstawne?
  • @RobertKoliński - widzisz kolynski ile plusów dostałeś od mieszkańców nowakowa ??? ?? jeszcze nigdy tyle nie miałeś. .. .. chyba to uczcisz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    hbgfvcd(2021-04-16)
  • @RobertKoliński - Już spieszę z tłumaczeniem. Bo dla Wróbla i Wcisły ten cały przekop to ziarnko piasku w oku. Wreszcie jest przekop, wreszcie miasto się rozwinie, i (o zgrozo!)być moze zagrozi tzw. stolicy województwa, a w dodatku zrobila to ich opozycja. Wszak chodzi o rozwój miasta, a oni są namaszczeni, żeby nasze miasto uwalić i upodobnić do typowego zapyzialego miastaczka tzw. Warmii i Mazur - mimo, że nie mamy z tym regionem nic wspólnego. Poza tym wstydzą się angażować faktycznie w sprawy na linii samorząd - rząd centralny, bo nie rządzi ich opcja. Są odważni tylko w głupkowatych felietonach czy jakichś pozorowanych akcjach przeciw PiS-owi typu gaszenie świateł czy, niczym najwięksi dobrodzieje, wspieranie "pokrzywdzonych przez lockdown". Inaczej jeszcze ich ktoś oskarży o to, że "gadają z PiS-em"no i jak to będzie potem wygladalo w zyciorysie? :)Co powiedzą znajomki z partii? Ci ludzie mają gdzies Elbląg lub po prostu sprawiają takie wrażenie. Co tam jakiś Elbląg? A może celowo nic nie robią, żeby potem mogli wskazać palcem - "Patrzcie, jak PiS wbrew mieszkańcom zbudowal drogę! Oto rządy PiS-u!". To są wlaśnie tacy ludzie. Teraz rozumesz, o co tu chodzi?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Do_pomorskiego(2021-04-21)
Reklama