UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński (. .. )e)pozwoliłaby uniknąć wywłaszczania mieszkańców z ich gruntów oraz konieczności puszczenia im ruchu ciężarowego pod samymi oknami, f)stworzyłaby kolejny bodziec inwestycyjny do inwestycji np. mieszkaniowych w całej tej części miasta. Jeżeli zaś anonim nie widzi przeszkód w budowie mostu "również koło oczyszczalni", to proszę wskazać źródło środków na tę inwestycję i budowę drugiego mostu, wszyscy będziemy zobowiązani. Nawet trollować trzeba z głową, bo inaczej tylko na oszołoma się wychodzi, przypominam;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    RobertKoliński(2021-04-16)
  • @RobertKoliński - Ale jeszcze nie dawno twierdził Pan, że ruch ciężarowy na nowym moście w starej lokalizacji nie wzrośnie, bo niby gdzie te TIR-y miałyby tamtędy jeździć?
  • RobertKoliński @Wer - Primo, proszę poczytać tamtą dyskusję i przyjrzeć się moim komentarzom - pisałem o ruchu na S-7 oraz wyraźnie zapytywałem mieszkańców o szczegóły ich protestu, których szczegółów wtedy nie znałem (było to jeszcze zanim pojawił się dość wyczerpujący artykuł na konkurencyjnym portalu, który dużo lepiej naświetlił sprawę, niż mocno ogólnikowy artykuł na Portelu, pod którym odbyła się tamta dyskusja). Secundo, od tego czasu ja przynajmniej zorientowałem się dość szczegółowo w temacie, a Wy, towarzysze trolle?:)Tertio, człowiek uczy się całe życie - najgorzej tylko, jak w swoim głupim uporze pozostaje i nie potrafi słuchać najbardziej zainteresowanych, mądrzejszych i zorientowanych:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    RobertKoliński(2021-04-16)
Reklama