UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a nie mówiłem że fachowiec na 102 ??? towarzysz prof dr hab inż w swojej inteligencji niczym ojciec narodu rzucił okiem na mapę, potem dokonał wizji lokalnej i stwierdził że most nie dobry, obywatele witali go kwiatami i wskakiwali do wody tzn do kanału, rzucali mu kiełbasy, ananasy i różne frykasy w ramach podziękowania, ale nic nie chciał nawet wody do picia, zaprojektował tylko most w innym miejscu i odjechał w siną dal, radzić, tworzyć front walki dla dobra postępowej liberalnej demokratycznej ojczyzny
  • RobertKoliński @007 - Nom, jak towarzysz Edward Gierek, nie przymierzając:)Wy zaś PiSowcy nawet z mieszkańcami spotkać się i rozmawiać nie potrafiliście, bo jak przyjechała jakaś mądralińska Pani urzędowa na "konsultacje"z mieszkańcami, to im tylko powiedziała, że "u niej w Gdyni też jest hałas"i tyle jej rad dobrych dla mieszkańców było. W sumie i tak dobrze, że wyjechała stamtąd na całych oponach i ze wszystkimi szybami w aucie, bo mnie by np. ciśnienie skoczyło na takie lekceważące mieszkańców dictum:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    RobertKoliński(2021-04-16)
  • @RobertKoliński - ale dlaczego tam gierek jest na tym foto ? ja bym wolał towarzysza fachowca prof dr hab inż ojca narodu :D towarzysz to jednak jest gość, powinien mieć program w TV - Przebuduj Polskie z Fachowcem :D :D:D i puszczali by od typ przez trwam do mtv i discovery
  • RobertKoliński @007 - Zagłosujecie, Towarzysze, przy najbliższej sposobności na rozum, postęp i rozwój socjalistycznej ojczyzny, to pomyślimy o innych zdjęciach - najpierw robotę trza zrobić porządnie, a nie "na odwal", dla szczęścia i pomyślności ludu pracującego miast i wsi, a potem przyjdzie czas na efektów tej roboty konsumpcję:)Ku chwale Ludowej Ojczyzny i pożytkowi powszechnemu!:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    RobertKoliński(2021-04-16)
Reklama