UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski Pan Derlukiewicz podobnie jak Pan Pszczółkowski nie odrobili lekcji. Skoro Stadiony nie da się wybudować w terminie to koniec i kropka. Biadolenie nic tu nie da bo procedur przetargowych, jeszcze Pan Premier, o ile wiem, nie zmienił a to też obiecał w PWSZ. Podobnie jak w sprawie Sądu - kalendarza nie oszukasz. Czas to zrozumieć drodzy kibice - " z gówna bata nie ukręcisz " a co najwyżej rączki sobie ubabrasz. Szkoda zachodu ma biadolenie - brać się trzeba za przyszłość a nie biadolić nad przeszłością.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    MariuszLewandowski(2013-09-05)
  • inteligient co. .. .. ??!!
  • Mariusz, jaki masz cel w pisaniu swoich wypocin? Nikogo nie uświadomisz ludzie potrafią samodzielnie myslec w przeciwienstwie do ciebie! Dość juz zlego narobiliscie w tym miescie tymi swoimi referendami, które jak widać nie przyniosły pozytywnego efektu, a tylko kolejną niekompetencję urzędników, kto wie czy nie gorszą od poprzedników. Za to referendum Lewandowski powinieneś dostać solidnego kopniaka w tyłem, a w pysk za wchodzenie w odbyt bez wazeliny obecnemu włodarzowi. Ciekaw jestem kto ci płaci, za rujnowanie tego miasta degeneracie?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    PoloKokta(2013-09-06)
Reklama