UWAGA!

Nowoczesność i funkcjonalność w każdym calu

2012-08-31
08:00
Nowoczesność i funkcjonalność w każdym calu

Dzisiejsza oferta szaf to całkowita odmiana rozumianego do tej pory pojęcia tego zagadnienia. Przy obecnej technologii wykorzystać można praktycznie każdą wnękę, tzw. skosy pod schodami, czy też skośne ściany występujące w mieszkaniach poddaszowych.

Z założenia szafa ma być meblem wygodnym i funkcjonalnym, pozwalającym na przechowywanie w odpowiednim porządku ubrań i wszelkiego rodzaju elementów naszej garderoby. Różnorodność akcesoriów takich jak klasyczne półki, czy nowoczesne kosze, stojaki na buty, wszelkiego rodzaju wieszaki pozwolą nam zaprojektować nowoczesną i w pełni funkcjonalna szafę zarówno w zabudowie jak i klasyczna wolno stojącą.
       Do tego dochodzi różnorodność kolorystyczna frontów z płyty laminowanej w połączeniu z lustrami, czy też szybami lakierowanymi, co w efekcie daje nam elegancki, niepowtarzalny i nowoczesny mebel w naszym domu.
      
       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi i doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń do stworzenia szafy czy też zabudowy.
      
      
AMK Designs
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej