UWAGA!

Nowy serwis dla marketingowców

2008-04-16
15:34
Nowy serwis dla marketingowców

Ruszyła nowa strona internetowa elbląskiej agencji CONTACT. Obszerność i wartość jakościowa zamieszczanych tam informacji powoduje, że wyrasta nam na lokalnym rynku pierwszy serwis dla osób zajmujących się w elbląskich firmach marketingiem i reklamą. CONTACT planuje systematyczny rozwój strony w kierunku profesjonalnej platformy biznesowej specjalizującej się w marketingu.

„W przyszłym roku minie 20 lat od startu gospodarki rynkowej w Polsce. Od roku 1989 również w Elblągu wyrosło dużo firm w różnych branżach i segmentach rynku. Dziś z większością tych firm mamy uruchomioną współpracę w zakresie profesjonalizacji działań reklamowych i marketingowych” - informuje Janusz Pietruszyński, zarządzający w CONTACT Działem Klientów Strategicznych. Strona naszej agencji to przebudowane i poprawione narzędzie do obsługi tych działań i poszukiwania nowych zleceń na rynku. Jednocześnie chcemy, aby było to także źródło informacji związane z elbląskim rynkiem gospodarczym i baza wiedzy dla innych przedsiębiorców. Także dla naszej konkurencji ;-)
     
     Nowy design strony CONTACT został opracowany przez grafików agencji. Treści i układ funkcjonalny zaplanowany i wdrożony w ramach wewnętrznych prac zespołu. Teraz osoby odpowiedzialne za rozwój serwisu planują poszukiwanie partnerów biznesowych do współpracy w zakresie zleceń reklamowych – agencja CONTACT dzięki skutecznemu pozycjonowaniu w wyszukiwarkach i katalogach pozyskuje do obsługi biznesy spoza Elbląga wychodząc z lokalnego rynku. „Elbląg i region nadal jednak są dla Nas podstawowym rynkiem działania” - komentuje Janusz Pietruszyński. Dzięki skutecznej kampanii naszej agencji w Internecie pracujemy np.: dla Condohotels Group i OPB Holding z Ostródy, marki MALUTA z Nowego Dworu Gdańskiego oraz Deep Blue Biometrics z Warszawy. I właśnie nasze doświadczenia przenosimy do obsługi elbląskich firm – proponujemy rozwiązania nowoczesne, ale wyważone kosztowo. Wg Nas czasy przedstawiciela handlowego objeżdżającego klientów starym polonezem dawno minęły. Zatrudnianie kilku osób do biura obsługi klienta i czekanie ,że może ktoś zadzwoni i coś kupi” to też ślepa uliczka. Jak to ułożyć organizacyjnie, merytorycznie i jak wspierać reklamowo to właśnie specjalizacja agencji reklamowej CONTACT.
     
     
     „Przewiduję, że teraz każdy czytelnik PORTEL już zadaje sobie w myślach pytanie – ciekawe ile oni za to kasują?” Komentuje z uśmiechem Janusz Pietruszyński z agencji CONTACT. Naszą zasadą nie jest pobieranie wynagrodzenia za gotowość do pracy lub ochotę do spotykania się i wysyłania maili. Klient płaci za konkretne zamówione i wykonane rzeczy: projekt reklamy, wydruk katalogu, wykonanie i zawieszenie neonu, wykonanie strony internetowej. Bardzo preferencyjnie podchodzimy do firm typu start-up, czyli osób, które dopiero zarejestrowały działalność w UM lub wróciły z emigracji z oszczędnościami i szukają pomysłu „w co tu zainwestować aby chwyciło”. Darujemy sobie tu zwykle wysokie marże – chcemy, aby takie firmy się rozkręciły, stanęły na nogi, właściciele okrzepli w walce z US i ZUS a my jako agencja reklamowa wypracowali sobie zasady współpracy. Im lepiej takim firmom będzie szło tym chętniej sięgną po reklamę. Wierzymy, że wówczas Contact będzie dla nich pierwszą agencją reklamową. I mamy nadzieje, że jedyną.
     
     www.arcontact.pl
     
     
-------------------- Reklama ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej