UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kochani internauci , narzekacze," znafcy" , planisci , krytycy od siedmiu bolesci, hejterzy, uzdrowiciele, dyletanci , specjalisci, cwaniacy , madrale,szurnieci inaczej , teczowi , pusto- glowi I innej macsi psychopaci - zrozumcie jedno RADNYM naszym nie chodzi o to by zlapac kroliczka, ale wlasnie no ... no .. Tak wlasnie - aby gonic go.Przeciez te wszystkie ruchy , rady posiedzenia, - tak jak z tym cieplem stwarzaja pozory tytanicznej pracy a efektem tej pracy sa jak ze skromne diety I inne zwiazane z tym apanaze* *Apanaze - wynagrodzenie za nic nie robienie przewyzszajace niejednokrotnie dwu, trzy a nawet czterokrotnie , pensje pracownika fizycznego, ktory musi sie niezle "nalugac" by zarobic na chleb.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    No wiecie co ? (2020-04-15)
  • A pan/ pani do której z wyżej wymienionych osobowości w pana/pani wpisie wymieniono się zalicza? Bo sam wpis w sedno trafia jakkolwiek wstęp mocno zaniża poziom a wydaje się że pisała to osoba wysokim IQ i pewnym polocie co cieszy w dzisiejszych czasach, nie to że mi to ubliża czy przeszkadza czas i życie wyhodowalo gruboskórność natomiast ciekawość mnie bierze stąd moje zapytanie dalekie od jakichkolwiek złośliwości
Reklama