UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Bardzo rozsądnie prezydent Wróblewski i dyrektor Gliński - obrotnica rzeczywiście należy do obowiązków właściciela portu, w przeciwieństwie do pogłębienia toru dostępowego do portu (to jest obowiązkiem władz państwowych). Senator Wcisła oczywiście wyskoczył przed szereg i niestety niesłusznie domagał się tu również finansowania rządowego w temacie obrotnicy, ale tu akurat go nie winię, bo spróbować było trzeba i należało. Ja bym tylko inną osobę do takich "negocjacji"z rządem wystawił, bo przecież z góry było wiadomo, że akurat sen. Wcisła w dyskusji z rządem PiS to nic nie ugra, a co najwyżej jeszcze tylko rozsierdzi drugą stronę:)Pozdrawiam prof. Luksa i mam nadzieję na to drugie nabrzeże z koleją:) Hashtagi: #KolejNadzalewowa, #przekop, #transport, #basen, #port
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    24
    RobertKoliński(2021-04-09)
  • @RobertKoliński - Czy ty naprawdę wierzysz, że ludziom pokroju Wcisły chodzi tej kłotni o port? Nie. To kolejny pretekst, żeby wbić szpilę PiS i ich trochę pokąsać, jak przystalo na "totalną opozycję". Gdyby PiS im dał kasę na port to by walnęli gadkę w stylu, że "przekazali im kasę niezgodnie z procedurami, więc nie mogą tego przyjąć". .. a potem by gadali, że nie dostali kasy :)Dla tych ludzi liczą się tylko rozgrywki partyjne, żeby przypodobać się wierchuszce PO, a nie jakiś tam Elbląg. Byle wrócic do koryta. Warto wspomnieć, że przekop został wpisany w 2007 r. , jako inwestycja i to wlasnie PO uwaliło projekt. No i gdzie byl wtedy zatroskany Wcisla, gdy jego opcja rządziała? Czemu tak ich nie nękał i nie krytkował, że nic nie robią? Czemu nie krytykował nawiedzeńców z jego partii, którzy biegają do UE i skarżą na przekop, żeby go zatrzymać? Przeciez tak mu niby zależy. Jeszcze we wrześniu 2020 r. Róża Thun ramię w ramię ze swoimi wiernymi sojusznikami z Lewicy- jak ta ćwierćinteligentka Spurek nazywająca przekop "patologią"- skrażyly do UE, żeby zatrzymać przekop.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    9
    Do_pomorskiego(2021-04-09)
  • @RobertKoliński - A na pośredniaku mądralo byłeś
  • @RobertKoliński - Panie Robercie zły to ptak co własne gniazdo kala. Dla odmiany Pan Wcisła działa na korzysć Elblaga, nie chce nas narażać na niezasłużone koszta. Zwłaszcza teraz w dobie pandemii i kryzysu gospodarczego
  • @RobertKoliński - No niestety nikt inny się nie garnął do negocjacji. A chyba najwieksze szanse na ugranie czegoś mieliby członkowie partii pis. Ale niestety oni mają gdzieś Elbląg i swój region
  • @RobertKoliński - Słuchałem ostatnio w radiu rozmowę z gościem z lewicy który tak się nazywał i był z Elbląga. Przypadek ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Gienio(2021-04-09)
  • RobertKoliński @Gienio - A mądrze choć gadał? Nie ma takich przypadków:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-04-09)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Przeczytałem, przyjąłem do wiadomości, nie sprzeczam się; mam tylko jedną, małą prośbo-uwagę - proszę uprzejmie nie zaliczać pani Spurek, ani nie łączyć jej z żadną lewicą, ponieważ a)nie ma ona z nią nic wspólnego zarówno formalnie (co najmniej od jesieni 2019,kiedy opuściła b. już Wiosnę, która wtedy nawet jeszcze nie udawała "lewicowej"), jak i ideologicznie oraz faktycznie (nigdy nie była i nie jest żadną lewicą, jest zwykłą neoliberałką), i b)pani Spurek jest w chwili obecnej (od jesieni 2020)członkinią i reprezentantką Zielonych, którzy są przecież w koalicji z PO. I tu koło się zamyka:) Hashtagi: #patoprawica, #jelity, #NiszczNeoliberalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-04-09)
  • @RobertKoliński - Spurek jest typową przedstawicielką lewactwa tak, jak kolejna ćwierćinteligentka Żukowska czy Wielgus. To są te same środowiska oraz towarzystwo wzajemnej adoracji i takie samo zaćmienie umysłowe. Miałem okazję kilka razy oglądać debaty z tymi "osobami z macicami"i stwierdzam, że można ich słuchać tylko po to, żeby się trochę odmóżdżyć po pracy :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Do_pomorskiego(2021-04-10)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Bzdura, szowinizm i mizoginia - akurat między paniami Spurek a Wielgus czy Żukowską (która akurat osobiście mi kiedyś podpadła, jeszcze w czasach przedzjednoczeniowych na Lewicy, za niesłuszne czepialstwo i bojaźliwy pro-klerykalizm, ale wybaczyłem:)to istnieje cała przepaść; na korzyść tych dwóch ostatnich, oczywiście:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2021-04-10)
  • @Do_pomorskiego - Potwierdzam, to działalność pseudopolityczna wyłącznie na własny użytek. Ale jaki kraj taki wyborca.
  • @RobertKoliński - Obrotnica należy do obowiązków miasta jak pas startowy CPK do gminy Baranów. .. GM uważa, że jeśli już pływamy w oparach absurdu to powinniśmy to robić z rozmachem. PME na Wyspie Spichrzów naprzeciwko Mikołaja. .. żeby marynarze statków przypływających do Elbląga mieli bliżej do słowa bożego i możliwości modlitwy dziękczynnej za szczęśliwe przybycie oraz modlitwy błagalnej o szczęśliwy powrót. .. Gdy już pisze pan o "negocjatorach"to czyż nie najlepszymi reprezentantami "interesu"miasta byliby panowie posłowie Wilk Jerzy i Krasulski Leonard. .. ?! Kwintesencją pańskiej wypowiedzi jest zdanie: "Wcisła w dyskusji z rządem PiS to nic nie ugra, a co najwyżej jeszcze tylko rozsierdzi drugą stronę: "A przecież wszyscy powinni zdawać sobie sprawę, że pod żadnym pozorem nie wolno denerwować NAJDROŻSZEGO przywódcy, bo nie tędy wiedzie droga do jego serca. .. Sen. Wcisła powinien zanieść wodzowi pyszną i pożywną pomidorową w aluminiowej menażce z epoki późnego Edwarda Odnowiciela, którą ugotowałaby żona Wcisły jako znak hołdu i oddania NAJDROIŻSZEMU przywódcy. .. zAment.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    GłębokaMyśl(2021-04-13)
Reklama