UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To ja Wam opowiem moją przygodę z komunikacją miejską. Padło mi auto i postanowiłem „rozbierać” oszczędności, żeby kupić, coś lepszego. Jestem mieszkańcem Gronowa Elbląskiego, mam pociągi pod nosem, jeździ jeden za drugim, nie będzie problemów myślę sobie. Wyciągam laptop, PKP rozkład jady. .. iiiii do wuja czar prysł! Mam do pracy na 7:30,pociąg w Elblagu jest o 7:20,lipa odpada. .. wcześniejszy? 6:02 byłbym już w Elblągu. Dziwnie do szefa, mówię jak jest, na co on słuchaj na ten czas możesz zaczynać 30minut później prace. Super! Pociąg jest, nic tylko jeździć. .. laptop. .. ZKM ELBLAG rozkład jazdy iiiii do wuja czar prysł. Nie ma absolutnie żadnych autobusów i tramwajów zsynchronizowanych z pociągami Polregio. Jak masz pociąg, to nie masz autobusu i tramwaju. Wszystko ucieka sprzed nosa, wszystko niedostosowane do potrzeb pasażerów. Kupiłem auto gorsze niż zamierzałem i wiecie m, gdzie mam ten ZKM i Polregio? Tam, gdzie oni mają Nas pasażerów!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    130
    5
    Gronowiaczek jeden(2021-03-15)
  • @Gronowiaczek jeden - @Gronowiaczek jeden jestes tym gosciem co pisze te artykuly o sciezkach rowerowych poznaje!!! Powinienes czesciej publikowac! Lubie cie! Nie szczypiesz się z nikim!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    3
    Gość13(2021-03-15)
  • @Gronowiaczek jeden - I brawo
Reklama