UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • taka dzika prywatyzacja - nie tylko Zamechu - zawsze jest na korzyść określonej wąskiej grupie osób. No i do tego grona należał Paweł Olechnowicz. Najtańsza walka z konkurencją to wykupić i zaorać. A w międzyczasie załatwić zwolnienie z podatków, a jak to się zwolnienie kończy to kupuje ten szmelc druga firma i tak w koło Macieju. A teraz w tych resztkach Zamechu - to chociaż pracuje ze 150 osób ?A co otrzymała poseł z Malborka Małgorzata Ostrowska z byłej PZPR za wsadzenie pana Pawła na stołek prezesa Orlenu ? Było o tym na spotkaniu ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    80
    23
    inżynier_z_upr(2021-09-29)
  • @inżynier_z_upr - Nie podpisuj się inżynier bo przynosisz wstyd. W samym GE pracuje ponad 1000 pracowników, a jest jeszcze kilka zakładów które powstały z Zamechu. Większość to nich to najlepsi pracodawcy w Elblągu. Zamech w formie jaka byla na poczatku lat 90 tych ubieglego wieku nie mial szansy przetrwać. Tam bylo wszystko mydło i powidło. Robiono wszystko od najmnijeszej srubki, pod zakład podlegały osrodki wypoczynkowe. Wiesz jakie sa koszty takiego rozległego zarzadzania? Z Zamechu powstało kilka zakładów, te ktore sie skupily na konkretnej produkcji przetrwały i radza sobie bardzo dobrze.
  • @inżynier_z_upr - pisowski bełkot, pytam inżyniera bez pojęcie : kiedy pan Olechnowicz był prezesem Orlenu? wasza niewiedza poraża, turbodzbany na każdym kroku
  • @HvK - Tak to jest jak firma przerośnie możliwości zarządzających ją ludzi.
Reklama