UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Luuuuudzie, ktoś kiedyś pod artykułem z tej serii tłumaczył, że to są normalne mieszkania czynszowe, a nie socjalne. Nie będą więc rozdawane dla typowych pięćsetplusów. Niech budują w tym miejscu, bo to normalna część miasta, a syf. Niech to uporządkują i będzie lepiej jak jest teraz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    0
    hdfhsdfhsd(2021-04-20)
  • @hdfhsdfhsd - Czy ktoś posiadający oszczędności, dobrze płatną pracę, czyli co się z tym wiąże odpowiednią zdolność kredytową zdecyduje się na mieszkanie w TBS-ie? Chyba tylko starsi ludzie i oczywiście "po przejściach", matki samotnie wychowujące dzieci, rodziny wielodzietne (500+ rozwiąże problem i do tego cały wachlarz naleznej pomocy społecznej, socjalnej). Dlaczego Royal Park to nie TBS? Odpowiedz sobie sam człowieku i poczytaj co to ten cały TBS??? Luxus (?)dla ubogich, którzy do tego liczą na możliwość wykupienia lokum kiedyś, kiedyś. .. .A z resztą nie chciałabym mieć takich sąsiadów dziwnych Hashtagi: #ElazElblaga
  • Tak czy siak panie mądralo, są to mieszkania za które się płaci (nie, nie tylko czynsz). To, że wspaniałe państwo nasze i wspaniali obywatele roszczeniowi wybrali władzę rozdawniczą, to inna sprawa. Toteż mają teraz zaplecze, żeby nie musieć mieszkać w obdrapanych, stuletnich socjalach miejskich, a luksusowo okupować nowoczesne bloki. Jakby trzeba było na to zarobić własnymi rączkami, a nie rączkami innych obywateli, pewnie nie byłoby cienia szansy, żeby się tam znaleźli. A kto ma ręce do pracy, ten zarobi i będzie mieszkał, gdzie mu się tylko podoba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    hdfhsdfhsd(2021-04-20)
  • @hdfhsdfhsd - Wówczas Taki ktoś Tobie odpowie. .. Nie mam zdrowia, tu mnie boli tam mnie boli. .. Może chcesz się zamienić skoro uważasz że mam tak dobrze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Elblongi(2021-04-20)
  • @Elblongi - Cóż, życia się nie wybiera, każdy ma coś i musi z tym żyć. .. Jaki jest sens wciskać komuś na siłę swoje buty?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    sdfasdffd(2021-04-20)
Reklama