UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i my płacimy na to aby PISowcy za pół darmo tam mieszkali !!
  • Znam kilku PeOwców którzy tam zamieszkają. POpadleś widocznie w paranoję człowieku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    22
    Gość 45(2023-04-12)
  • @Gość 45 - To Ciebie opanowały paranoiczne myśli, wszystko kojarzysz z PO. Tak nienawidzisz PO, a utrzymujesz kontakty z peowcami? Chyba nie przeczytałeś dokładnie artykułu, ostateczna lista mieszkańców tego bloku jeszcze nie powstała.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    6
    babunia(2023-04-12)
  • Otrzymałam mieszkanie ETBS na Wiejskiej. Po podliczeniu wszystkiego opłaty wynosić mnie będą ok.1000zł za miesiąc za 50m2.Aktualnie za mieszkanie 40m2 razem z opłatami płacę ok.700.Nie wiem czy to aż tak darmo. Za pisem nigdy nie byłam. Nie pozdrawiam korwinowca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    Anata(2023-04-12)
  • Płacisz na sam PIS, płacisz na jego wyborców i wielbicieli. Za każdego płacisz, bo każdy dostaje państwowe pieniądze.
  • @Anata - Coś tu nie gra z tym podłączeniem ? Za 50 m. ok.1000 zł. Taką kwotę to płacą dziś w TBS ci co mieszkają ponad dwadzieścia lat.
  • Tak bogaci placa na biednych. Dzięki temu niwelujemy patologie oraz powodujemy to ze całokształt państwa stoi lepiej. Nie każdy ma równe szanse na sukces, rozwój itd. Czas zacząć myśleć o nas a nie tylko o sobie. Jak ludzie nie potrafią to prędzej czy później zrobi to państwo prawem. Hashtagi: #Ghty
  • bo to ino POd wyborców PełO, WSIo normalno
  • no ale co z PełOwcami co garściami bierom z państwoewj kasy?
  • @Anata - nad jarem za nie całe 50 metrów 920 zł czynszu to praktycznie to samo
  • @Anata - A mnie wszystkie opłaty w spółdzielni Zakrzewo przy dwóch pokojach niecałe 48 m2 (dwie osoby) wynoszą 1050 zł. Dalej myślisz, że 1000 zł za 50 m2 w nowym budynku to dużo?
Reklama