UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niedlugo deweloperzy przestaną budować bo nadciaga hiperinflacja. Już 2 lata temu ostrzegałem że wpompowanie 400 miliardów zł pustego dodruku pod pretekstem tarcz, walki z katarem i promocji śmiercionek (które zwiekszyły tylko skalę zakażeń zamiast zmniejszyć) doprowadzi do hiperinflacji... Ale to wszystko celowo abyście sami poprosili o zastapienie gotówki nowym cyfrowym CBDC
  • A to ciekawe skoro szczepionek nie przyjeło 50% społeczeństwa a mimo wszystko zaszczepieni nie zarażali pozostałych udało się pandemię zdławić. Teraz to pozostałe 50% niezaszczepionych są i będą narażeni na odnowienie ewentualnych zakażeń. Więc znawco niezaszczepiony podziękuj tym zaszczepionym. Dla mnie nie musisz się szczepić, umrzesz zdrowy.
  • g.. po ktorym zakażalnośc wzrosła 10krotnie względem roku 2020 gdy nie bylo akcji szprycowania.
  • Jasne że wirusek a nastepnie ustawiona przez elity wojenka to celowe działania. Sam guru tego cyrku Klaus S. przyznaje się że wykrował Putina i jego pozornych przeciwników (Macrona, Merkelową pewnie Zelenskiego rowniez chociaz o nim akurat na nagraniu nie jest mowa bo to dosc juz stare nagranie z 2017r pod haslem: "collaboration fractured world klaus shwab mcmpa speaks harvard kennedy" i ogladać między 1h : 08 min i 1h : 20min
  • A propos szymapnsiej ospy o której robi się głośno.... Cytuje fragment skladu Astra Zeneki prosto z ulotki: "jedna dawka (0,5ml) zawiera Adenowirus szympansi z sekwencją kodujacą glikoproteinę S wirusa SARS-CoV-2 ChAdOx1-S*, nie mniej niż 2,5 x 10 jednostek zakaźnych". Dziekuję nie mam więcej uwag
  • ale co jest misiu, dopiero się obudziłeś? i po co pie.... sz te głupoty publicznie. Takie gadki to przy piwku z kolesiami
Reklama