UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co ty pieprzysz gościu? Jak jestes dobry w tym co robisz to bez niczego dobrze zarobisz. W wielu elbląskich firmach można zarobić 3500 zł na ręke za 8 godzin bez weekendów. Nadgodziny to jest sprawa indywidualna. Skończyły się czasy brania pracownika "na strachy". Teraz pracuje się raczej bezproblemowo...tylko trzeba coś sobą reprezentować a nie tylko żądać a nic nie umieć. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    33
    Tokarz(2017-11-10)
  • Widzę że zielonego pojęcia niemasz i piszesz głupoty bzdury jako operator wiertarki frezarki cnc gdzie zarobisz więcej? sa w Elblągu 3 firmy duże I operatorów jest masa w tych firmach i zarobki są takie same każdy operator zarabia takie same pieniądze no zdarzają się odchylenia ale to w zależności od przepracowanych godzin.a to co pier....ze żadnego przymusu nie ma to co Ty gadasz nie przyjdziesz w niedzielę to frekfencje tobie zabiorą przepisy zakładowe widzę że stażu pracy musisz mieć nie za dużo bo nie ogarniasz rynku pracy chlopcze
  • Mam 32 lata, staż pracy hmmm ok. 10 lat, od 5 lat w jednym zawodzie w różnych firmach, dodatkowe kursy (za własne pieniądze), pracowałem w tylko w Polsce (nie tylko Elbląg), wróciłem do Elbląga i ?? Z 5 letnim stażem w jednej z dużych elbląskich firm, gdzie na rozmowie proponowali 2000 zł netto(na początek ok), wiesz ile zarabiałem?? 1600 zł i nigdy nie wiedziałeś ile dostaniesz. A na listach wydajności zawsze w pierwszej 3, tylko nie mam w zwyczaju trzymać palca w pupie nikomu, wchodzę do pracy skaner, wózek i do roboty. Więc proszę Cię nie gadaj że jest dobrze, oczywiście jak znasz swoją wartość zwalniasz się i szukasz dalej ja tak zrobiłem i aktualnie nie narzekam. Ale ile tych "dobrych" firm jest w Elblągu, a by było śmieszniej pracuję w miejscowości pod Elblągiem. Kasa jest ok. atmosfera jest taka, że w sumie nie wiem za co, za poważanie u kierownika by matkę sprzedali. Ja robię swoje, kolegów nie szukam, więc mi jest dobrze.
Reklama