UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Im bliżej końca budowy kanału przez Mierzeję Wiślaną tym częściej słychać rozsądne głosy, że ta inwestycja ma sens. Nawet wczorajsi antagoniści często dzisiaj prezentują pochlebne opinie, ba niektórzy nawet zaczynają prezentować się jako ojcowie sukcesu. Skąd więc taki silny opór jeszcze dwa - trzy lata temu, zanim budowa ruszyła? No cóż, ukraińska wojna Rosji ujawniła jak silne wpływy mają ruskie służby w Polsce. Mogą opłacać polityków w różnych państwach, tym bardziej robią to w Polsce. Mają też swoich hejterow i agenturę wpływu. Nie wszystkim zależy aby w Polsce żyło się lepiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    60
    21
    Ja też tu mieszkam(2022-04-25)
  • @Ja też tu mieszkam - Święte słowa. Polska ma wreszcie mądre, sprawiedliwe rządy ludzi z wizją, dla których liczą się tylko nasi rodacy. W ponad tysiącletniej historii naszego państwa Polakom nigdy nie żyło się tak dobrze jak dzisiaj a perspektywy mimo trudnych czasów są nadal niezwykle obiecujące. Atak na Ukraine otworzył wreszcie oczy wielu ludziom, że Putin i jego wspólnicy z Niemiec i Brukseli robili wszystko by ten port nigdy nie powstał. Dziś dobrze wiemy jakie mieli w tym interesy..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    23
    TeofilSkorupa(2022-04-25)
  • @TeofilSkorupa - Polska ma takie rządy jakie ma. Wśród różnych decyzji rządu PiS ta dotycząca przekopu jest bardzo dobra, czego nie można powiedzieć o każdej ich decyzji. Tak jak o pańskich komentarzach podlanych sosem z wazeliny. Niektóre jawnie trącą sarkazmem, inne wzbudzają takie podejrzenia. Ale czasami i panu zdarzy się coś sensownego napisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Ja też tu mieszkam(2022-04-25)
  • @Ja też tu mieszkam - Zbytek łaskawości ze strony człowieka co do którego inteligencji mam bardziej ambiwalentne uczucia niż mi się z początku wydawało, ale może i z Pana będą jeszcze ludzie. Nie tracę nadziei bo przynajmniej sporą znajomość gospodarki morskiej Pan posiada. Nikt nie jest doskonały ale nikt rozsądny nie może zaprzeczyć, że to najlepszy rząd jaki nasz kraj kiedykolwiek miał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    10
    TeofilSkorupa(2022-04-25)
  • @TeofilSkorupa - Port ? Wszystko Ci się miesza Panie kolego. Niech się ten przekop zwróci, niech ma to sens po to on jest, żeby gospodarczo iść do przodu a nie chwalić się polityką. A, że wszyscy na ten moment finansujemy wojnę Putina o tym chyba zapomniałeś, kupując gaz i ropę, więc grono wspólników Rosji masz i w Polsce.
  • @TeofilSkorupa - Ten rząd się już dawno posypał. Inflacja to inflacja, policzyć nawet nie umieli ile szczepionek potrzebuje Polska. To i dostają kolejne faktury za grube miliardy bo 200mln zamówionych szczepionek = 200mln odebranych szczepionek. Po 5 dawek zaplanowali nie mając żadnych do tego podstaw.
  • @Ja też tu mieszkam - Wiesz, że rzeczywista inflacja (wzrost cen towarów potrzebnych, bez uwzględniania towarów zbędnych i bardzo rzadko kupowanych), przerosła już 30%. To chyba rządowi PIS nie zależy, by w Polsce żyło się lepiej, a nie hejterom Pis. Coś Ci się myli.
  • @TeofilSkorupa - "@Ja też tu mieszkam - Zbytek łaskawości ze strony człowieka co do którego inteligencji mam bardziej ambiwalentne uczucia niż mi się z początku wydawało, ale może i z Pana będą jeszcze ludzie. " Szanowny krużganku oświaty, piszesz do siebie, czy jesteś protekcjonalnym bufonem ? GM stawia na to drugie... bo fakt, że jesteś heroicznym lizizadem Populizmu i Socjotechniki jest w tym mieście wiedzą powszechną...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    GłębokaMyśl(2022-04-25)
  • @GłębokaMyśl - Faktem jest, że PIS ustawia swoich wyborców jak chce. Wyborcy PIS z zapartym tchem wierzą, lub wykonują, co im powiedzą. Podejrzewam nawet, że to lubią. Socjotechnika na 100%
  • @TeofilSkorupa - "Polska ma wreszcie mądre, sprawiedliwe rządy ludzi z wizją. " Wizja ewentualnej klęski wyborczej nie wchodzi w grę i dlatego przeciwko opozycji używają skrzydlatego konika zwanego Pegasusem... i słusznie, bo jak wiadomo nie od dziś u komunistów cel zawsze uświęcał środki. Jacek Kurski dba ze wszystkich sił by łączyć goebelsowski model informacji z rozrywką na poziomie tych, do których jest on kierowany. "Putin i jego wspólnicy z Niemiec i Brukseli robili wszystko by ten port nigdy nie powstał. Dziś dobrze wiemy jakie mieli w tym interesy. " Radosny wieszczu dojnej zmiany, słodki jak miód z ucha NAJDROŻSZEGO wodza krużganku oświaty, wyspecyfikuj owe interesy, oświeć lud czytający twe objawienia heroicznego klakiera Populizmu i Socjotechniki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2022-04-26)
Reklama